Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Магазин на вул. Олеся Гончара, 42 працює: 
ПН -- ПТ з 10-00 до 18-30 
Магазин на вул. Симона Петлюри, 7-9 працює: 
ПН -- СБ з 10-00 до 19-00

0
Мій кошик

Кепки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Сучасне військове обмундирування зазнало істотних змін у порівнянні з колишніми моделями. Це пояснюється винаходом нових матеріалів, технологій, трендів. Багато з цих нарядів настільки припали до смаку сильній статі, що стали просто маст хев в більшості гардеробів. Так, сьогодні дуже популярні військові кепки. Купити в Україні їх можна різних видів через інтернет-магазин ТОВ «Тактичні Системи». Це будуть гарантовано фірмові вироби, пропоновані за доступними розцінками.

Стильні військові кепки в каталозі ТОВ «Тактичні Системи»

Кепка - це головний убір, оснащений козирком. Він забезпечує солдату або будь-якого іншого користувачеві ефективний захист очей від сліпучих променів сонця. Переважно для пошиття таких нарядів використовують бавовну ріпстоп - особливий матеріал з перехресним плетінням та армуючої ниткою. Також такі стильні мілітарі кепки купити в Києві, Одесі, Львові та інших містах України можна з вовняної тканини або шкіри.

Трохи історії кепки

Аналоги таких головних уборів застосовувалися ще в середньовічній Італії. Згодом, в XIX столітті, їх облюбували англійські модники. Але кепки настільки припали до смаку чоловікам тих часів, що їх почали носити все - і прості робітники, і представники багатьох станів. На початку минулого століття більшість молодих людей вважало обов'язковим мати такий наряд. Тому і власники гоночних автомобілів, і майстри, які ремонтують машини, вибирали модні в той час кепки. Замовити їх можна було у кращих капелюшників. Хоча такі аксесуари масово випускалися і на звичайних підприємствах. З тих пір кепки стали асоціюватися з автодорогами і ремонтом машин. У них навіть назва з'явилася особлива - шоферський картуз. Крім того, в арміях багатьох країн почали застосовувати камуфляжні кепки. Купити недорого їх можна було в спеціалізованих магазинах. Це була відмінна альтернатива важким, грубим фуражу. В арміях кепки включалися і в повсякденне, і в парадну форму. А в побуті вони відмінно служили всім - чоловікам і жінкам, дорослим і маленьким.

Види сучасних кепок

Сьогодні існує безліч різних видів кепок. Вони розрізняються в основному за своїм походженням. Кожен вид прижився по-різному.

Патрульна

У обмундируванні військовослужбовців таке вбрання має безліч інтерпретацій. Переважно аксесуар зшитий з камуфляжної тканини з чотирьох деталей. Це 2 бічних напівкруглих елемента, плоска верхівка і обов'язково козирок. У деяких моделях відсутні застібки для стягування обсягу. Така військова кепка в каталозі затвердженого обмундирування називається польовий. У деяких країнах вона вважається патрульної. Особливо такий наряд припав до смаку мисливцям.

Афганка

За радянських часів така кепка входила до складу польової солдатської форми. З огляду на регіональні особливості клімату, такі наряди були актуальні в армійських підрозділах, що дислокувалися в Середній Азії. Також там використовувалися панами, затверджені замість стандартної пілотки.

Тактична

Така кепка схожа на стандартну бейсболку. Хоча має деякі відмінності від неї за конструкцією. Ці кепки можуть випускатися з не зовсім звичних матеріалів. Вони популярні в середовищі військових-контрактників, спецназівців, розвідників. Тактична кепка в інтернет-магазині ТОВ «Тактичні Системи» відрізняється рядом особливих характеристик:

  • Застосування велкро застібок. Одна з них кріпиться на тулье з розрахунку на патч, використовувану замість кокарди;
  • Можливість регулювати розмір головного убору. Такий прийом спочатку задіяли в спортивних кепках;
  • Наявність люверсов для вентиляції. Така можливість важлива, оскільки під будь-яким нарядом влітку буде жарко;
  • Різні матеріали. Це звичні сумішеві тканини, камуфляжні бавовняні матеріали, в тому числі soft shell;
  • Технологічні вирізи по сторонам, передбачені для гарнітури, навушників та інших засобів зв'язку.
Вгору