Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб-Нд: замовлення на сайті

0
Мій кошик

Спорядження Pentagon

Pentagon® Tactical активно працює в області військового одягу та аксесуарів з 1991 року.

Після багатьох років досліджень і розробок в тісній співпраці з військовими, поліцейськими, пожежниками, рятувальниками і охоронцями з гордістю Pentagon® розробили нову серію продуктів, яку назвали "Tactical Sportswear ™".

В кінці 90-х років з'явилося нове покоління покупців, які шукали одяг для військових і правоохоронців з використанням технологічно досконалих тканин, і сучасних стилів підгонки. Більшість цих затребуваних товарів можна було знайти тільки у відомих спортивних брендів в кольорах, не придатних для військових і правоохоронних органів.

Саме тоді Pentagon® вирішили заповнити цю прогалину і почали з пошуку виробників і партнерів, які займалися виробництвом для провідних компаній спортивного одягу і тактичної екіперовкі, щоб отримати достатньо знань про технології сучасної конструкції тканини і функціональних матеріалів.

Pentagon® Tactical створили власні камуфляжні вироби (Pentacamo® і Grassman®), щоб домогтися ідеальної відповідності ергономіки та мобільності, але з урахуванням комфорту та естетики, яких не було в класичних військових і правоохоронних продуктах.

Pentagon® - це відповідь на передову концепцію військового одягу та спорядження, яка об'єднує якість, технологію, дизайн і естетику в одній упаковці.Офіційний сайт: https://www.pentagon.com.gr/

Розгорнути
Вгору