Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Магазин на вул. Олеся Гончара, 42 працює: 
ПН -- ПТ з 10-00 до 18-30 
Магазин на вул. Симона Петлюри, 7-9 працює: 
ПН -- СБ з 10-00 до 19-00

0
Мій кошик

Спорядження Aimpoint

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Aimpoint AB - шведська компанія, що займається розробкою і виробництвом оптичних і оптоелектронних прицілів цивільного, спортивного, військового і поліцейського призначення. Була заснована в 1974 році, в шведському місті Мальме. У 1975 році представила на ринку свій перший комерційний продукт. У 1997 році отримала свій перший багаторічний контракт від американської армії на виробництво прицілів Aimpoint CompM2 відповідно до умов якого було поставлено близько 200 тисяч прицілів, а потім, в 2004 році було вироблено ще близько 70 тисяч. В даний час в світі використовується понад мільйон прицілів компанії Aimpoint з яких приблизно половина - у військових цілях. Виробничі потужності компанії дозволяють виробляти 25-35 тисяч прицілів в місяць.

    Компанія пропонує широкий вибір оптичних і коліматорних прицілів для мисливців, стрільців-спортсменів, військових і поліцейських організацій. Значна частина продуктів передбачає своє застосування в темний час доби спільно з приладами нічного бачення. В останні роки деякі моделі розробляються з урахуванням досвіду, отриманого в бойових діях Коаліційних сил в Афганістані, наприклад модель «Micro IT», яка важить всього 105 грам.

    Вся продукція проходить перевірку на якість в жорстких умовах приполярних областей, робочий діапазон температур становить -30 ° C - +60 ° C, конструкція всіх моделей (за винятком надкомпактних) піддається тестів із зануренням у воду на глибину не менше 45 м. На додаток до цьому продукція військового призначення повинна витримувати падіння з метрової висоти без порушення положення середньої точки прицілювання. Компанія «Aimpoint AB» стверджує, що тільки оптика її виробництва повністю виключають вплив паралакса на точність вогню.

    Крім оптики компанія виробляє широкий спектр аксесуарів і допоміжного оснащення до зброї та прицілів.

Розгорнути
Вгору