Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Магазин на вул. Олеся Гончара, 42 працює: 
ПН -- ПТ з 10-00 до 18-30 
Магазин на вул. Симона Петлюри, 7-9 працює: 
ПН -- СБ з 10-00 до 19-00

0
Мій кошик

Набої

В армії, внутрішніх органах, охоронних компаніях, спецназназе, рятувальних загонах, мисливських господарствах і багатьох інших аналогічних підрозділах необхідні різні боєприпаси. Купити в Україні їх можна в безлічі торгових точок. Але досвідчені покупці обирають послуги нашого інтернет-магазину «Тактичні системи».

Боєприпаси та їх різновиди в асортименті нашого інтернет-магазину

Боєприпаси є одним з основних елементів озброєння. Вони призначені для виконання дій на поразку. Метою для них служить жива сила, а також озброєння, техніка та будівельні укріплення противника. Також деякі різновиди даних виробів використовуються в якості освітлювальних засобів, способів створення задимлення і поширення агітації. Боєприпаси в каталогах виробників пропонуються самих різних видів. Найбільш затребувані з них – це нарізні, гладкоствольні, травматичні і пневматичні боєприпаси. Ми пропонуємо величезний вибір професійних виробів даного типу за доступними розцінками.

 • Нарізні – для мисливської зброї різних калібрів, що мають різну енергію кулі;
 • Гладкоствольні – для рушниць конкретних калібрів, для полювання або стендової стрільби;
 • Травматичні – для тимчасового виведення цілі з ладу без загрози для її життя;
 • Пневматичні – для повітряної гвинтівки, з кулями різної маси і форми.

Вибір боєприпасів здійснюється з урахуванням зброї, для якої вони призначені. Розібратися з тонкощами такої справи вам допоможуть наші консультанти. Вони роз'яснять різницю між конкретними видами представлених в нашому каталозі виробів, а також підкажуть, як максимально точно визначитися з вибором. Зокрема, вони звернуть вашу увагу на такі моменти, як маса, калібр, тип кулі і заряду. За даним критерієм у нас можна вибрати з такими характеристиками:

 • Цільові, з порожниною;
 • Цільові монолітні;
 • Цільні експансивні;
 • Цельнооболонкові;
 • Напівоболонкового типу;
 • З балістичним носиком;
 • Безоболонкові.

Чому вигідно боєприпаси купити в інтернет-магазині «Тактичні послуги»?

Ми займаємося поставками, роздрібною та оптовою торгівлею на території України товарами для тактичних дій. Це товари найвищої якості, виготовлені за найсуворішими світовими стандартами. Найбільш затребувана у нас продукція таких визнаних у всьому світі брендів, як SIG SAUER, Desert Tech, Fiocchi, Lehigh, Geco, ТАХО, Lapua, Swiss Munition, GGG, CCI, Еколог. Продукція провідних європейських і американських підприємств пропонується через наш сервіс як через дилерську компанію, ми є офіційним представником в країні більш ніж 20 топових зарубіжних фірм. З нашого асортименту ви зможете підібрати найбільш підходящі для вас види озброєння і аксесуарів до нього, включаючи різного роду боєприпаси. Разом з тим у нас можна підібрати різне спорядження і екіпіровку.

Ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками, тому в нашому асортименті ви не знайдете низькоякісні товари або підробку. Також відсутність посередників дозволяє нам встановлювати розцінки на мінімальному рівні. Адже нам не доводиться оплачувати послуги сторонніх компаній і закладати ці витрати у вартість товарів. Тому на наші боєприпаси ціни нижчі, ніж в середньому по ринку. А оптові покупки дають можливість ще більше здешевити вартість кожної одиниці товару. Наші послуги високо цінують наші постійні замовники. Адже ми працюємо на совість, так як від якості проданих нами товарів може залежати здоров'я і життя багатьох людей, а також безпека всієї держави.

Вгору