Увага!

Згідно «Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення і використання вогнепальної зброї, боєприпасів до неї та вибухових матеріалів», затвердженої Наказом № 622 МВС України від 21.08.1998 р. з наступними змінами та постанови КМУ від 02.12.2015 р. №1000, спеціальні дозволи на придбання вогнепальної зброї, боєприпасів до неї, холодної зброї та спецзасобів - видаються Департаментом превентивної діяльності Національної поліції України та ГУ НП в областях.

Це означає що холодна, спортивна, мисливська зброя, спецзасоби та боєприпаси до них доступні до придбання виключно в спеціалізованих магазинах, а саме торгової мережі ТОВ «Тактичні системи», згідно з чинною процедурою. Більш детальну консультацію Ви завжди зможете отримати у наших менеджерів за телефоном або відвідавши наші магазини.

Решту видів товарів ви можете легко замовити й отримати з нашого інтернет-магазину. З умовами постачання Ви зможете ознайомитися безпосередньо при заповненні форми замовлення!


СПОСОБИ ДОСТАВЛЕННЯ

Доставлення кур'єрською службою

Доставлення здійснюється службою «Нова пошта» Вартість доставлення — згідно з чинними тарифами оператора зв'язку

Безплатне доставлення здійснюється при замовленні на суму від 30000 грн за передплатою

Самовивіз

Клієнт має можливість самостійно забрати товар з будь-якого пункту видачі товару (за умови наявності цього товару в ньому і попереднього резервування товару)

ЗБРОЯ та НАБОЇ тільки самовивіз із магазинів!

СПОСОБИ ОПЛАТИ

Оплата здійснюється виключно у національній валюті України.

Готівковий розрахунок

Оплата готівкою при придбанні товару в магазині або при отриманні в відділеннях "Нової Пошти". Максимальна сума розрахунку готівкою за один день становить не більше 50000 грн.

Безготівковий розрахунок

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється за рахунком-фактурою, яка надається менеджером після оформлення замовлення і перевірки його наявності. Для юридичних осіб надаємо пакет всіх необхідних документів. Ми є платником ПДВ і податку на прибуток на загальних підставах.

Для фізичних осіб передбачена можливість оплати за допомогою переказу коштів на банківський рахунок ТОВ "Тактичні системи". Дані по оплаті також надаються менеджером після оформлення замовлення. Обмежень за безготівковим розрахунком немає.