Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Магазин на вул. Олеся Гончара, 42 працює: 
ПН -- ПТ з 10-00 до 18-30 
Магазин на вул. Симона Петлюри, 7-9 працює: 
ПН -- СБ з 10-00 до 19-00

0
Мій кошик

Намети

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Професійні намети: інновації для комфортного відпочинку в ускладнених умовах

У туристичному поході дуже важливо своєчасно відновити сили. Створити комфортні умови для цього дозволить професійний намет. В Україні спорядження такого типу можна купити в інтернет-магазині ТОВ «Тактичні Системи». У нас представлена продукція топових виробників, включаючи австрійську компанію Carinthia. Якість виробів гарантується виробником, а ціна нижче середньоринкової формується рахунок прямого співробітництва із нею.

Що таке професійні намети з каталогу інтернет-магазину tactical-systems?

Намети є одними з основних атрибутів у будь-якому поході. Вони захищають від агресивних зовнішніх впливів у будь-яку погоду та у будь-яку пору року. Спорядження, представлене на нашому сайті, відрізняється відмінними характеристиками. При його виготовленні використовуються інноваційні матеріали та передові технології. Завдяки цьому намети з каталогу нашого магазину забезпечують комфортний відпочинок, у тому числі в холодну та сиру погоду. Ці вироби тестуються практично професіоналами. Відповідно до їх оцінок та зауважень намети допрацьовуються.

Намети

Утеплювач

Щоб забезпечити оптимальне збереження тепла, у конструкції наметів застосовується синтетичне волокно G-Loft. Легкий утеплювач, що дихає, підходить для будь-якої погоди. Адже його унікальне високотехнологічне волокно за своїм зовнішнім виглядом та функціональними можливостями нагадує пташиний пух. Його пасма не вбирають вологу, а відводять її назовні. Вона випаровується з поверхні покривального матеріалу. Намет, який можна купити в нашому інтернет-магазині, не стільки зігріває, скільки зберігає тепло тіла, не пропускаючи до нього зовні холод.

Різновиди

Залежно від цього, з метою вибирається намет, його можна вибрати наступних видів:

  • Тактична. Такий намет вважається спостережливим. Вона використовується під час перебування поза міським комфортом, на природі. Це не високоякісний пристрій, який можна замаскувати на тлі навколишнього ландшафту. Намет має міцне кріплення, зручний досить просторий вхід, вільний внутрішній простір. Тому в ній може розміститися сам користувач, а також тактичні пристрої, що застосовуються.
  • Тунельна одномісна. Такий намет замовити можна для розміщення в ньому ключового приладдя та матеріалів. Вона закривається досить щільно. Тому за будь-якої погоди намет надійно захистить туриста чи іншого користувача. Цьому сприяє застосування у її конструкції, наприклад, тришарового ламінату Gore-Tex та функціонального шару у вигляді мембрани на основі ePTFE.
  • Бівачна. Намет даного виду за своєю конструкцією схожий на спальний мішок. Вона виготовляється із щільного матеріалу. Завдяки цьому виходить надійне комфортне укриття. У складеному вигляді вона утворює компактну конструкцію, яку зручно переносити великі відстані. Для прямого використання її можна розмістити в найзатишніших місцях.

Професійні намети

Асортимент

Пропонуємо вибрати намети для туризму та тактичних завдань у нашому магазині. Вони відрізняються анатомічною формою та розмірами. Намет у складеному вигляді важить трохи більше за кілограм. При цьому вона створює максимально компактний згорток. Намети з нашого каталогу виготовлені в кольорі хакі, що добре маскується на тлі природи, або ж у сірому відтінку. В основному намети вимагають попередньої установки, а деякі мають м'яку конструкцію, тому застосовуються на зразок спального мішка.

Якщо вам потрібно вибрати та замовити намет для туризму або тактичних завдань, скористайтесь пропозиціями нашого магазину. Це буде у всіх відносинах вигідне придбання.

Вгору