Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Магазин на вул. Олеся Гончара, 42 працює: 
ПН -- ПТ з 10-00 до 18-30 
Магазин на вул. Симона Петлюри, 7-9 працює: 
ПН -- СБ з 10-00 до 19-00

0
Мій кошик

Прилади нічного бачення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Прилади нічного бачення в магазині «Тактичні системи»

Пристрої нічного спостереження розроблені з метою поліпшити видимість в темряві. Обладнання застосовується армією, воєнізованими військами та спецслужбами, мисливцями. З їх допомогою навколишня територія відмінно спостережувана у вечірній і нічний час. При ослабленому освітленні, і навіть у сутінках зимового дня.

Техніка в професійному використанні відмінно допоможе під час мисливських експедицій (особливо вночі), військових, а також розвідувальних операцій. Вони надають можливість спостерігати за територіальною площею і безперешкодно переміщатись в цілковитій темряві.

Історія обладнання нічного бачення

Техніка для нічного спостереження була винайдена в 1926 році і стала дуже затребуваною під час Другої світової війни. Використовувалася німецькою армією під час військових дій. Спочатку обладнання було великого розміру і дуже громіздким і не зручним у використанні. Нове покоління розроблено в 1970-х роках. Військові пристрої встановлюються на шоломах і в автомобілях — цей тип техніки є високотехнологічним і, на жаль, досить дорогим.

Конструкція оптичного устаткування

Обладнання складається з:

  • об'єктива;
  • підсилювача зображення;
  • настроює електроніка;
  • екран.

Робота пристрою відбувається з допомогою підсилювача зображення. Бажано, щоб територія спостереження була висвітлена зоряним і місячним світлом. Електроніка підсилює світло і регулює контраст.

Виробники виробляють пристрої для функціонування яких потрібно мале освячення і функціонують без додаткових джерел світла.

Яке оптичне обладнання краще всього підходить для нічного спостереження і де його використовувати?

Біноклі нічного бачення відмінно підходять для цієї задачі. Це найбільш точне обладнання такого типу. Основна частина моделей оснащена антибліковим покриттям та підсилювачами зображення першого покоління. Ці типи параметрів широко використовуються для полювання, пейнтболу, захисту об'єктів різного виду. Бінокль може також використовуватися в поєднанні з інфрачервоним відбивачем дальнього радіусу дії, який забезпечує чудову видимість навіть у повній темряві.

Монокуляр наступний прилад, який слід розглянути. Перевага пристрою в тому, що воно дуже зручно і не вимагає штатива, що іноді необхідно для бінокля. Він досить легкий і ефективний як на близьких відстанях, так і в приміщенні і на вулиці вночі. Його діапазон можна значно збільшити, підключивши його до денного телескопа за допомогою адаптерів або використовуючи додаткові об'єктиви, які дозволяють змінювати збільшення. Монокуляри дуже динамічно змінюються як у дизайні, так і в розмірах.

Окуляри для спостереження вночі дозволяють спостерігати місцевість вночі без штучного освітлення. Ці пристрої можуть отримувати живлення від різних джерел — як від електричної мережі, так і від батарейок типу АА. Коли окуляри зняті з очей (підняті на лоб), вони автоматично відключаються.

Який прилад нічного спостереження купити з доставкою по Україні?

Пристрої подібного плану поділяються на особисті (використовуються безпосередньо людиною) і на обладнання для машин або будівель. Персональні прилади це біноклі і приціли на вогнепальну зброю. Сучасні пристрої нічного спостереження маленькі, легкі, надійні і споживають невелику кількість енергії. Вони використовуються військовими, мисливцями, а також людьми, які охороняють будівлі, тому що вони можуть краще захистити майно. Техніка популярна серед режисерів — допомагає знімати природні фільми в комфортних умовах не лякаючи тварин прожекторами.

Важливими моментами є:

  • якість і діапазон;
  • вага і розмір пристрою;
  • довговічність його корпусу.

На ці параметри варто звернути увагу при покупці техніки.

В цілях спостереження, безумовно, знадобиться штатив, на який можна встановити пристрій. Це дасть стабільність переданого і записуваного зображення. Обмеження щодо тривалості відеозапису обумовлені ємністю карти пам'яті — якщо ви хочете придбати одну з великим обсягом пам'яті, зверніть увагу на те, який тип карти підтримує техніка.

Фірмовий магазин «Тактичні системи» пропонує купити прилади нічного бачення ціни на які прийнятні, а якість від відомих світових виробників. Надаємо професійну консультацію в телефонному режимі. Звертайтеся!

Вгору