Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Магазин на вул. Олеся Гончара, 42 працює: 
ПН -- ПТ з 10-00 до 18-30 
Магазин на вул. Симона Петлюри, 7-9 працює: 
ПН -- СБ з 10-00 до 19-00

0
Мій кошик

Зброя

Різновиди зброї для полювання, спорту, самозахисту.

Якісна зброя та екіпірування залишаються затребуваними в усі часи. В останні роки цільова аудиторія в даній категорії товару значно збільшилася. Попит на зброю відчутно виріс, оскільки тепер і жінки частіше купують зброю – для самозахисту, спорту. Інтернет магазин «Тактичні системи» пропонує купити зброю в Україні, підібравши оптимальну модель, яка точно відповідає вашим цілям. У каталозі представлені категорії зброї:

Серед усього розмаїття вибору, найбільш доступними є гладкоствольна мисливська зброя, яка використовується для полювання, самооборони і спорту. Основна перевага гладкоствольної мисливської зброї – ціна, доступна багатьом, яка доповнюється потужністю боєприпаса, надійністю конструкції.

При виборі першої мисливської рушниці важливо враховувати загальну стрілецьку підготовку, тип дичини, на яку планується полювання, вага і статура стрілка.

В інтернет магазині «Тактичні системи» вам не тільки нададуть можливість купити зброю в Києві, наші покупці можуть розраховувати на консультації при виборі товару. В каталозі магазину представлений широкий асортимент високоточної зброї, аксесуарів і витратних матеріалів до них. З магазином співпрацюють підрозділи спеціального призначення, представники збройних сил, приватних охоронних служб, рятувальних загонів.

Продаж холодної, спортивної, мисливської зброї, спецзасобів, а також боєприпасів, проводиться тільки в магазинах «Тактичні системи», згідно з процедурою, зазначеною в законодавстві. Якщо вас цікавить рідкісна або дуже ходова модель, краще забронювати її, щоб до моменту вашого приїзду зброя вас чекала.

Нюанси вибору

Пневматична зброя займає за популярністю друге місце – її активно використовують любителі спортивної стрільби. Це довгоствольна або короткоствольна зброя, яка може стріляти сталевими кульками або свинцевими кулями .177(4.5 мм) калібру. Боєзаряд приводиться в рух за рахунок енергії стисненого газу.

Пневматичні гвинтівки і пістолети схожі по дизайну з оригінальними бойовими одиницями по обробці, використаними матеріалами. У виробництві зброї використовується якісні, довговічні матеріали.

Важливий критерій вибору гвинтівки або пістолета – калібр. Найбільш затребуваним калібром в Україні є 4,5 мм, оскільки для нього не потрібно оформлення дозволу. Для покупки рушниці з калібром більше 4,5 мм і швидкістю польоту кулі понад 100 м/с, потрібно оформлення спеціального дозволу.

Приціл в зброї виконаний у форматі цілика з мушкою, це досить надійний варіант, але не гарантує комфортного прицілювання. У більш дорогих гвинтівках присутній регулювання цілика і мушки, бувають вставки з фібергласу, що підвищує швидкість і комфорт прицілювання, а також кріплення пикатинни.

Нарізна вогнепальна зброя підрозділяється на групи: самозарядна зброя з ручною перезарядкою, комбінована і модульна зброя. Всі ці різновиди представлені в інтернет магазині «Тактичні системи».

Короткоствольна вогнепальна зброя представлена двома великими групами – спортивна і травматична. Травматичні пістолети мають гладкий ствол, стріляють гумовими кулями. Згідно із законодавством України, для покупки травматичної зброї потрібен спеціальний дозвіл. Такі пістолети можна використовувати для захисту – ефективна відстань досягає 10 метрів. Спортивні пістолети також є обмеженими до продажу, і відпускаються в установленому законом порядку.

Вгору