Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Магазин на вул. Олеся Гончара, 42 працює: 
ПН -- ПТ з 10-00 до 18-30 
Магазин на вул. Симона Петлюри, 7-9 працює: 
ПН -- СБ з 10-00 до 19-00

0
Мій кошик

Короткоствольна вогнепальна зброя

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Особливості та види короткоствольної вогнепальної зброї.

Короткоствольна вогнепальна зброя класифікується за різними критеріями, такими як калібр, обойма, довжина ствола. Але найбільш популярною класифікацією є сфера застосування, згідно з якою зброя підрозділяється на спортивну і травматичну. Спортивна зброя використовується у рамках змагань в місцях та майданчиках, які спеціально обладнані для цього, а також силовими структурами. Зважаючи на особливості конструкції і високої забійної сили спортивної вогнепальної зброї, купити його можна тільки при наявності відповідного дозволу.

Травматична зброя використовується в цілях самооборони, а також для захисту життя, здоров'я та майна. У законодавстві акцентується увага на тому, що застосовувати таку зброю можна тільки в разі крайньої необхідності.

Якщо вам необхідно купити короткоствольну вогнепальну зброя в Україні, цю можливість надає інтернет магазин «Тактичні системи». У каталозі представлені кращі моделі вогнепальної зброї, від відомих брендів SIG SAUER, Walther, Glock, Colt, Tanfoglio, HK, Smith & Wesson, Форт і багатьох інших. Консультанти магазину завжди допоможуть при підборі вогнепальної зброї, спортивної або травматичної.

Інтернет магазин «Тактичні системи» гарантує своїм клієнтам:

  • Кваліфіковані консультації при підборі спортивної або травматичної зброї;
  • Оформлення всієї документації при купівлі зброї;
  • Великий вибір додаткових аксесуарів.

Нюанси вибору короткоствольної вогнепальної зброї

Як і при покупці інших типів вогнепальної зброї, основним критерієм при виборі пістолетів є калібр. Основні калібри патронів для цього типу зброї – 45ACP, 45 Rubber, 9 мм, 9 мм Р.А., .375.

При покупці важливо враховувати також мету використання зброї – якщо воно купується для самооборони, потрібно вибирати модель зі слабким вражаючим ефектом. Це важливо, щоб уникнути серйозних травм у супротивника.

Не менш важливий критерій – вага, яка варіюється в діапазоні від 390 до 920 грам. Враховуємо фізичні показники стрілка, для тендітної дівчини кращим вибором стане невеликий, компактний пістолет.

В числі інших факторів звертаємо увагу на такі показники:

  • Розмір рукоятки (впливає на комфорт володіння зброєю, наскільки зручно воно лежить в руці);
  • Матеріал рукояті (переважно, використовується ударостійкий полімер або дерево);
  • Ємність магазину;
  • Тип ударно-спускового механізму;
  • Виробник (у кожного бренду є свої відмінні риси).

За типом ударно-спускового механізму розрізняють пістолети одинарної, подвійної дії і комбіновані. Зброя першого типу оснащується спусковим гачком, який приводить в дію механізм, який був попередньо зведений. Такі пістолети відрізняються більш високою точністю. Пістолети подвійної дії оснащені спусковим гачком, який зводить, а потім спускає курок. У зброї подвійної і одинарної дії можливе регулювання типу ударно-спускового механізму.

Вибираючи зброю для самозахисту, варто звертати увагу не тільки на технічні характеристики. Оскільки пістолет для самозахисту носять досить часто, непогано, якщо модель буде мати приємний дизайн. Для самооборони більше підійде пістолет із загрозливим оформленням, з максимально гучним звуком в момент стрільби. Це дозволить злякати противника тільки попереджувальним пострілом.

Вгору