Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб-Нд: замовлення на сайті

0
Мій кошик

Зброя

Різновиди зброї для полювання, спорту, самозахисту

Якісна зброя та спорядження залишаються затребуваними в усі часи. В останні роки цільова аудиторія в даній категорії товару значно збільшилася. Попит на зброю відчутно зріс, оскільки тепер і жінки частіше купують зброю - для самозахисту, спорту. Інтернет магазин «Тактичні системи» пропонує зброю купити в Україні, підібравши оптимальну модель, яка точно відповідає вашим цілям. У каталозі представлені категорії зброї:

Серед усього розмаїття вибору, найбільш доступним є гладкоствольну мисливську зброю, яке використовується для полювання, самооборони і спорту. Основна перевага гладкоствольної мисливської зброї - ціна, доступна багатьом, яка доповнюється потужністю боєприпасу, надійністю конструкції. Також варто додати, що покупку такої зброї простіше оформити.

При виборі першого мисливської рушниці важливо враховувати загальну стрілецьку підготовку, тип дичини, на яку планується полювання, вага і статура стрілка. Для першого рушниці часто вибирають двостволку.

В інтернет магазині «Тактичні системи» вам не тільки нададуть можливість зброя купити в Києві. Наші покупці можуть розраховувати на консультації при виборі товару. У каталозі магазина представлений широкий асортимент високоточної зброї, аксесуарів і витратних матеріалів до них. З магазином співпрацюють підрозділи спеціального призначення, представники збройних сил, приватних охоронних служб, рятувальних загонів.

Продаж холодного, спортивної, мисливської зброї, спецзасобів, а також боєприпасів, проводиться тільки в магазинах «Тактичні системи», відповідно до процедури, зазначеної в законодавстві. Якщо вас цікавить рідкісна або дуже ходова модель, краще забронювати її, щоб до моменту вашого приїзду зброю вас чекало.

Нюанси вибору

Пневматична зброя займає за популярністю друге місце - його активно використовують любителі спортивної стрільби. Це довгоствольна зброя, яка може стріляти сталевими кульками або свинцевими кулями. Боєзаряд приводиться в рух за рахунок енергії стисненого повітря.

Пневматичні гвинтівки відрізняються по дизайну, обробці, використаним матеріалам. Дешеві моделі створюються з нетривких сплавів, для ложа і приклада застосовується пластик. У виробництві дорогого зброї використовується якісний, довговічний метал, такі моделі часто оснащуються прикладом і цівкою з дерева.

Важливий критерій вибору гвинтівки - калібр, який впливає на дульну енергію. Найбільш затребуваним калібром в Україні є 4,5 мм, оскільки для нього не потрібно оформлення дозволу. Для покупки рушниці з калібром більше 4,5 мм і швидкістю польоту кулі понад 100 м / с, потрібно буде укласти окремі дозволи.

Приціл у зброї бюджетної категорії виконаний в форматі цілини з мушкою, це досить надійний варіант, але не гарантує комфортного прицілювання. У більш дорогих гвинтівках присутній регулювання цілика і мушки, бувають вставки з фибергласса, що підвищує швидкість і комфорт прицілювання.

Нарізну вогнепальну зброю підрозділяється на групи: самозарядна, зброя з ручною перезарядкою, комбіноване і модульне зброю. Всі ці різновиди представлені в інтернет магазині «Тактичні системи» найбільш точними і ходовими моделями.

Короткоствольна вогнепальна зброя представлена ​​двома великими групами - спортивне і травматична. Травматичні пістолети мають гладкий ствол, стріляють гумовими кулями. Згідно із законодавством України, для покупки травматичної зброї потрібен спеціальний дозвіл. Такі пістолети можна використовувати для захисту - ефективне відстань досягає 10 метрів. Спортивні пістолети найбільш наближені до бойових, в основі мають дизайн бойових аналогів.

Вгору