Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Магазин на вул. Олеся Гончара, 42 працює: 
ПН -- ПТ з 10-00 до 18-30 
Магазин на вул. Симона Петлюри, 7-9 працює: 
ПН -- СБ з 10-00 до 19-00

0
Мій кошик

Спорядження

Ще зовсім недавно українці не думали, що купівля тактичного спорядження буде такою ж необхідністю, як, наприклад, побутової техніки, меблів, товарів широкого вжитку… В Україні не було бойових дій, але політична ситуація, що склалася в останні роки, все змінила. І зараз вкрай важливо створити захисникам нашої країни всі умови для належного виконання військового обов'язку. У цьому допоможе тактичне спорядження, придбання якого допоможе домогтися найкращих результатів при виконанні бойових завдань.

Призначення військового спорядження

Тактичне спорядження – один з незамінних атрибутів екіпіровки будь-якого воїна. Воно необхідне не тільки солдатам, а й працівникам охорони, поліції, членам загонів спеціального призначення. Іноді дрібні елементи обмундирування бійця відіграють вирішальну роль у проведенні операції. Тактичні рюкзаки, подсумки і патронташі дозволяють в потрібний момент мати під рукою всі необхідні дрібниці і тим самим заощадити час. Армійські наколінники і налокітники запобігають серйозні травми. А каски і бронежилети може навіть врятувати життя.

Важко переоцінити високу якість сучасного тактичного спорядження, виготовленого відомими виробниками. Саме завдяки своїм експлуатаційним характеристикам військова екіпіровка стала дуже затребуваною не лише для військових справ, але і для мирних цілей – наприклад, для гри в airsoft або страйкбол, для занять екстремальними видами спорту, в турпоходах, на полюванні і риболовлі.

Головне призначення тактичного спорядження – забезпечити людині особисту безпеку. Елементи бойової амуніції повинні відповідати найвищим стандартам зручності, раціональності, якості і практичності. Саме ці характеристики мають визначальне значення для правильного і швидкого вирішення тактичних завдань.

В наші дні військове спорядження безперервно вдосконалюється. При його виготовленні використовуються самі передові методики, застосовуються все більш технологічні матеріали. Конструктори прагнуть впроваджувати у виробництво інноваційні наукові дослідження тактичної галузі, намагаючись зменшити до мінімуму фізичні навантаження на організм бійця, підвищити його безпеку і комфорт.

Військова амуніція в інтернет-магазині Тактичні системи

Якщо ви шукаєте магазин, в якому можна купити в Україні тактичне спорядження, то ласкаво просимо на сайт Тактичні системи. Тут ви побачите великий асортимент армійських приладдя, призначених для тактичних занять, активного відпочинку, спорту і туризму.

У нас ви зможете придбати такі види спорядження:

 • бронежилети і розвантаження;
 • каски, протигази та комплектуючі;
 • кріплення для ліхтаря;
 • наколінники і налокітники;
 • збройові сумки, кобури;
 • збройові чохли та кейси;
 • окуляри та комплектуючі;
 • патронташі, подсумки;
 • ремені збройові;
 • рюкзаки та сумки;
 • ліхтарі;
 • годинники та аксесуари;
 • аксесуари для стрільби.

Вибираючи тактичне спорядження, зверніть увагу на матеріал виготовлення виробу, його якість і колір. Останній фактор особливо важливий, якщо ви плануєте використовувати амуніцію під час бойових операцій або на полюванні. У цих випадках потрібно підбирати екіпіровку в однаковій колірній гамі, щоб всі її елементи стали деталями єдиного камуфляжу. Тоді маскування буде найбільш ефективною.

Якщо в радянські часи придбати армійське спорядження можливо було лише офлайн в магазинах військторгу, то зараз справа йде набагато простіше. Достатньо лише зайти на сайт інтернет-магазину ТОВ «Тактичні системи», вибрати і замовити потрібні речі. Наше підприємство пропонує купити тактичне спорядження, перевірене часом і екстремальними умовами. Співробітники онлайн-магазину детально проконсультують вас з будь-якого питання і допоможуть підібрати модель, найбільш відповідну вашим потребам та побажанням.

Вгору