Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Магазин на вул. Олеся Гончара, 42 працює: 
ПН -- ПТ з 10-00 до 18-30 
Магазин на вул. Симона Петлюри, 7-9 працює: 
ПН -- СБ з 10-00 до 19-00

0
Мій кошик

Бронежилети та розвантаження

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Бронежилети та розвантаження: професійне тактичне спорядження

Під час виконання тактичних операцій важливо забезпечити високий рівень захищеності та комфорту. Для цього використовуються бронежилети та розвантаження. В Україні вони доступні у магазині ТОВ «Тактичні Системи». Тут представлена продукція найкращих торгових марок світу.

Бронежилети й розвантаження: основні види й характеристики

Кожен вид спорядження виконує конкретні функціональні завдання. Але це за умови, що він правильно вибраний. Бронежилети та завантаження в каталозі нашого магазину представлені в широкому асортименті. Це високофункціональне спорядження, преміальна якість якого підтверджується тим, що воно виготовлене та поставляється найкращими світовими компаніями.

Бронежилети та розвантаження

Бронежилет

Цей засіб індивідуального захисту має форму жилета. Виріб спроєктований для захисту тіла людини. Завдяки грамотно продуманій конструкції та правильно підібраним матеріалам, якісний бронежилет не пропускає до тіла уламки снарядів, кулі та удари ножем. Пластини і тканина не тільки затримують шкідливий вплив, але також розсіюють енергію, що поширюється від удару.

Рівень захисту

Сучасні бронежилети, замовити які можна в нашому інтернет-магазині, вирізняються високою надійністю. Її ступінь визначається класом захисту. Дана характеристика стандартизована нормами ДСТУ (в Україні), а також NIJ та CEN (у США та ЄС відповідно). За українськими нормами виділяють такі класи захисту бронежилетів:

 • 1. Куля 9 мм пістолета ПМ.
 • 2. Куля 7,62 мм пістолет ТТ.
 • 2А. Куля Бреннеке 12 калібру.
 • 3. Куля 7,62 мм від АКМ 1943
 • 4. Куля 7,62 мм, гвинтівка СВД.
 • 5. Куля 7,62 мм, автомат АКМ.
 • 6. Куля 7,62 мм, бронебійна.
 • Спеціальний. Від ножа та кинджала.

Різновиди

Переважно бронежилет із каталогу інтернет-магазину «Тактичні Системи» одягається на одяг. Дане спорядження застосовують співробітники силових структур та військовослужбовці. Бронежилети в основному виробляються таких видів:

 • Чохол. Це найпростіший варіант цього спорядження. У нього можна розмістити бронеплити необхідного класу та ваги. Але застосовується такий бронежилет лише з розвантаженням.
 • Із підсумками. Це просунутий варіант. Він спочатку оснащений контейнерами для аксесуарів для зброї. Через наявність підсумків вартість бронежилета відчутно вища.
 • З розвантаженням. Це найкращий варіант бронежилету. Під нього не потрібне розвантаження. Підсумки, що використовуються, можна регулювати під конкретне спорядження та аксесуари.

Бронежилет, розвантаження

Розвантаження

Це підвид бронежилета, який призначений для комфортної експлуатації безлічі аксесуарів зброї та інших речей різного розміру. Це екіпірування підходить не тільки для військовослужбовців, але і для туристів. Вона зручніша у порівняннні з рюкзаком. Адже безліч підсумків полегшує навантаження на хребет під час підйому значних вантажів. Існують також моделі розвантаження, які використовують, наприклад будівельники, щоб завжди під рукою були необхідні інструменти. Тактичне розвантаження має безліч кишень та пристроїв для фіксації спорядження. Завдяки цьому зручніше переносити не тільки зброю, але також магазин, флягу, аптечку.

Пропонуємо в нашому інтернет-магазині замовити бронежилети та розвантаження за ціною, нижчою від середньоринкових. Їхні характеристики при цьому відповідають найвищим стандартам якості та функціональності. Тим більше, що розробкою та виробництвом цього виду екіпірування займаються такі відомі бренди, як, наприклад, A-line, GK PRO, MAD, MK Technology, NFM. І це далеко не всі переваги наших товарів і послуг.

Вгору