Кількість
|
Вартість
|
||
|
Крім звичайних оптико-механічних прицільних приладів у сучасній спортивній стрільбі застосовуються й більш технологічні пристосування, такі як лазерні цілевказівники, що приєднуються до пістолетів. Вони являють собою компактні пристрої, які генерують видимий або невидимий лазерний промінь. В Україні лазерні цілевказівники купують любителі спортивної стрільби. Кожен прилад складається з корпусу, лазерного світлодіода і живильного елемента.
Кому і навіщо варто придбати лазерний цілевказівник
Найчастіше лазерні цілевказівники використовують для прицільної стрільби при поганій видимості, в складних погодних умовах, в закритих приміщеннях або з незручних позицій. Основне їх призначення – спростити прицілювання на близьких і середніх відстанях від мішені. Саме на таких дистанціях найчастіше ведеться стрілянина під час змагань або військово-спортивних ігор. Відносно більш далеких відстаней варто відзначити, що тут потрібні будуть додаткові оптичні приціли, спеціальні патрони і облік поправок на дальність.
Рідше ці пристрої застосовуються для пристрілки пістолета. Промінь лазера може регулюватися, спеціально для цього в конструкції кожного приладу передбачені спеціальні гвинти. Лазерний цілевказівник купити можна як для бойової зброї, так і для стволів спортивного або страйкбольного призначення.
Результат численних спостережень за стрілками-початківцями показав, що вони навчаються набагато ефективніше й швидше, коли можуть безперервно тримати під контролем напрямок ствола пістолета при працюючому лазерному цілевказівнику. Прилад допомагає розвинути інтуїтивне почуття напрямку. Тому покупка лазерного цілевказівника – вірне рішення не тільки для досвідченого стрілка, але і для новачка, який робить свої перші кроки на терені спортивної стрільби. Однак потрібно пам'ятати, що, незважаючи на очевидну користь цього пристрою, під час навчальних прицілювань головне значення має концентрація на мушці та цілику зброї.
Встановлений на тренувальний спортивний пістолет лазерний цілевказівник вказує починаючому стрілку на те, як зміщується точка попадання кулі через віддачу після пострілу, а також на те, як вона змінюється при незначному тремтінні руки. Після таких занять поліпшуються навички стрільби навіть зі зброї, не оснащеної цілевказівником.
Види лазерних цілевказівників
З огляду на конструктивні особливості, всі лазерні цілевказівники можна класифікувати на кілька різнопланових видів.
Так, за місцем установки пристрої бувають:
- ті, що встановлюються на кожусі;
- на запобіжній дужці;
- на стрижні поворотної пружини;
- надствольными;
- підствольними;
- що накручуються на стовбур.
Найпопулярніший і простий в кріпленні варіант – підствольний. За конструкцією лазерні цілевказівники бувають зйомними та інтегрованими. Перші зустрічаються набагато частіше.
Колір лазерного променя в залежності від моделі може бути червоним, зеленим, фіолетовим і невидимим людським оком. Ціна на лазерні цілевказівники з зеленим пучком світла трохи вища, ніж у інших, оскільки такий колір найкомфортніший для органу зору і сприймається краще навіть при невисокій потужності випромінювання. Більш того, ці лазери через специфіку світлових хвиль мають більшу дальність, ніж їх аналоги інших кольорів.
Кнопка включення приладу може бути винесеною на рукоятку або розташовуватися поза нею. У першому випадку користуватися пристроєм набагато зручніше, так як він сам автоматично включається під час фіксації пістолета. Крім усього цього, всі пристосування відрізняються один від одного потужністю.
У цьому розділі інтернет-магазину «Тактичні системи» можна придбати лазерні цілевказівники SIG SAUER для спортивних пістолетів однойменного бренду. В наявності є прилади різних конструкцій, кольорів і потужностей, до того ж, з різними способами кріплення до зброї.