Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Магазин на вул. Олеся Гончара, 42 працює: 
ПН -- ПТ з 10-00 до 18-30 
Магазин на вул. Симона Петлюри, 7-9 працює: 
ПН -- СБ з 10-00 до 19-00

0
Мій кошик

Оптичні приціли

Сортування:
за популярністю за назвою спочатку нові

Класифікація та особливості вибору оптичних прицілів

Прицільні пристосування - найважливіший елемент будь-якої вогнепальної зброї. За допомогою прицілу стрілок може направити ствол ідеально точно, щоби відправити кулю в потрібну точку. Існує велика кількість критеріїв підбору прицілів: принцип роботи, кратність, матеріал, діаметр об'єктива. Перш за все, потрібно визначитися з типом зброї, на який буде кріпитися приціл. Для гладкоствольної зброї більше підходять коліматорні приціли, тоді як для пневматичної рушниці підійде приціл, що витримує зворотну віддачу.

Якщо вам потрібно оптичні приціли купити в Києві, в першу чергу, важливо розібратися із класифікацією за принципом роботи. Згідно з цим критерієм, приціли бувають механічними, оптичними, коліматорними, лазерними.

Механічні (відкриті) приціли використовують застарілу систему «мушка-цілик». Тут, щоб забезпечити постійний результат пострілу, стрілку потрібно постійно переводити фокус від цілі на мушку. Приціли даної категорії закривають основну частину цілі, що погіршує точність пострілу.

Оптичні приціли затребувані для більш складних завдань, коли потрібна максимальна точність прицілювання. Такі прицільні пристрої оснащуються системою лінз, інтегрованих з прицільною сіткою, поміщених у міцний корпус. Прицільну сітку можна регулювати за допомогою мікрометричних пристроїв. Оптичні приціли можна вибирати за критерієм кратності, яка може бути постійною і змінною. Варто відзначити, що збільшення кратності пропорційно зменшує поле зору прицілу, ускладнює фокусування на цілі. Головна перевага оптичних прицілів - одночасне розташування прицільної марки і мети в фокусі.

Коліматори є ще більш досконалим різновидом прицільних пристосувань. Приціл коліматора компактний, легкий, його оптична система вміщує одну лінзу, з малим радіусом кривизни. Основна відмінність коліматорів: підвищення швидкості і якості стрільби, оскільки в точці прицілювання завжди видно прицільну марку. Ця особливість гарантує високу швидкість прицілювання з будь-якого положення, з будь-якою вкладкою. Коліматори застосовуються, в більшості випадків, на гладкоствольній зброї, якщо потрібно стріляти з коротких дистанцій.

Всі ці, та інші, оптичні приціли купити в Україні пропонує магазин «Тактичні системи». До уваги покупців пропонуються прицільні пристосування, серед яких ви підберете оптимальний варіант для конкретної моделі зброї і ситуації. На вибір пропонуються приціли від відомих виробників: SIG SAUER, Vortex, Steiner, Schmidt & Bender, HENSOLDT, Swarovski, Burris, Leupold. На оптичні приціли ціна залежить, в першу чергу, від бренду, також від таких факторів, як кратність, матеріал виготовлення.

Важливі критерії вибору

На підбір прицільного обладнання впливають також і інші фактори, такі як:

  • Діаметр об'єктива. При його виборі слід враховувати час доби, в яке планується використовувати зброю. Для полювання в нічний час будуть потрібні значні системи, приблизно, 55 мм, що дозволяють відстежити мета в темряві. У денний час досить використовувати оптику діаметром не більше 40 мм.
  • Кратність - саме цей параметр визначає точність стрільби і швидкість наведення. Для полювання на дрібну дичину потрібно приціл з максимальними показниками кратності.
  • Матеріал - професійні приціли виготовляються з високоякісного алюмінієвого сплаву, герметичність забезпечує внутрішнє заповнення азотом.

Початківцям мисливцям варто вибирати оптику з малою кратністю, ставити приціл на зброю зі слабкою віддачею. Варто пам'ятати, що збільшення кратності вимагає від стрільця підвищення навичок поводження. Щоб правильно підібрати приціл, ви завжди можете звернутися за консультацією до менеджера магазина «Тактичні системи». Поради надаються кваліфікованими експертами, які мають великий досвід поводження зі зброєю і прицільними пристроями.

Вгору