Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб-Нд: замовлення на сайті

0
Мій кошик

Гладкоствольна вогнепальна зброя

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Гладкоствольна зброя — вогнепальна зброя, що має ствол або стволи тільки з гладкими каналами.

Купити гладкоствольну зброю онлайн можна в нашому магазині. Вибирайте кращі аксесуари для свого хобі.

Гладкоствольні варіюються від ручної вогнепальної зброї до потужних танкових гармат і великих артилерійських мінометів.

У раннього вогнепальної зброї були гладкі стволи, які запускали снаряди без значного обертання. Щоб звести до мінімуму сплутування, що викликає неточність, під час польоту їх снарядам потрібна стійка форма, наприклад, сфера. Однак ефект Магнуса змушує навіть сфери, що обертаються випадковим чином під час польоту, згинатися при обертанні на будь-якій осі, не паралельної напрямку руху.

Нарізка ствола надає стабілізуюче гіроскопічне обертання снаряду, який запобігає падінню в польоті. Це не тільки протидіє дрейфу, викликаному Магнусом, але і дозволяє проводити більш дальній і важкий постріл зі схожих за вагою і обсягом, але різним за конструкцією куль.

Хоча нарізні мушкети були введені на початку 18-го століття і мали велику потужність, вони не стали нормою до середини 19-го століття.

Гладкоствольні рушниці в даний час застосовується в основному для полювання і як службова зброя, а також для самооборони і спортивної стрільби.

Якщо ви робите ближчі постріли (менше 100 метрів), може бути досить гладкого ствола. Снаряд втрачає енергію після коротшої відстані, ніж при пострілі з нарізного ствола, тому що у нього не так багато обертання. Ствол рушниці може мати як рівні, так і різні діаметри на початку і в кінці. Існує термін — дульне звуження . У гладкоствольних рушниць воно може бути постійним або змінним.

Якщо діаметри ствола на початку і в кінці Різні (на виході зі ствола діаметр менше), то стріляти каліберною кулею з нього неможливо — вона просто застрягне (вірніше, ствол роздує). Для стрільби кулею необхідно, щоб вона проходила через дульне звуження з зазором порядку 0,3—0,5 мм.

Якщо ви плануєте робити постріли з близької відстані за допомогою рушниці, вам, ймовірно, не потрібно вкладати гроші в нарізний ствол, тому гладкоствольний буде приблизно таким же точним. Якщо ви плануєте робити довші постріли у вашу ціль, нарізний ствол є хорошим варіантом.

Вгору