Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Магазин на вул. Олеся Гончара, 42 працює: 
ПН -- ПТ з 10-00 до 18-30 
Магазин на вул. Симона Петлюри, 7-9 працює: 
ПН -- СБ з 10-00 до 19-00

0
Мій кошик

Каски, протигази і комплектуючі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Каски, протигази та комплектуючі до них

Для виконання різноманітних тактичних завдань потрібні спеціальні засоби індивідуального захисту. До них відносяться, наприклад, протигази та каски. Придбати в Україні їх можна в магазині ТОВ «Тактичні Системи». Тут представлена продукція найкращих виробників за помірними цінами.

Найкращі протигази та каски — в інтернет-магазині ТОВ «Тактичні Системи»

Переважно такі засоби індивідуального захисту використовуються у МНС та військовослужбовцями. Вони дійсно можуть допомогти уникнути поранення, ураження радіоактивними, бактеріальними або іншими токсичними речовинами. Протигази та каски купити в Києві можна в одному з наших магазинів зброї. Наші фахівці допоможуть розібратися з особливостями конкретних моделей, а також підібрати варіант, що оптимально підходить під ваші завдання.

Каски, протигази і комплектуючі

Протигази

Дані пристрої розроблені для захисту від отруйних газоподібних речовин. Вигадані вони були на початку 20 століття, під час Першої світової війни. Адже вже на той час німецька армія активно використовувала хімічну зброю. Сьогодні виробляють протигази промислові та цивільні. За принципом дії їх розрізняють ізолюючі та фільтруючі. Замовити протигаз в інтернет-магазині ТОВ «Тактичні Системи» можна різних видів. Їх характеристики представлені у картці товару.

Цивільний протигаз

Такий пристрій розроблено для того, щоб захищати людей від радіоактивного пилу, токсичних газів та аерозолів. Тому найбільш потрібні протигази такого типу в зоні екологічних лих та військових дій. Вони є обов'язковим видом захисного екіпірування цивільної оборони.

Промисловий протигаз

Таке спорядження призначене для захисту від отруйних домішок, що потрапили в повітря, що трапляється внаслідок техногенних катастроф на виробництвах. За типом дії розрізняють промислові протигази:

  • Фільтруючі. Вони повітря фільтрується, як потрапити у дихальні шляхи людини. Фільтруючий пристрій складається з двох елементів. Це протиаерозольний фільтр та шахти з активованим вугіллям.
  • Ізолюючі. Це універсальні протигази. Їх використовують при сильній загазованості та нестачі кисню. Вони комплектуються кисневим балоном. Весь протигаз укладено у металевий корпус.

Тактичні каски

Цей вид екіпіровки призначений для захисту голови. Використовується він військовослужбовцями, співробітниками спецпідрозділів, охоронних служб та спортсменами-екстремалами. У порівнянні зі спортивними шоломами каска має просту будову.

Матеріал

Раніше каски робили із металу. Їхнє кріплення було жорстким і незручним. Для виготовлення сучасних касок використовуються інноваційні матеріали. В основному це кевлар, тобто так звана арамідна тканина, що складається з кількох шарів. Завдяки його легкості каска важить менше кілограма. Водночас кевлар забезпечує високу міцність, надійний рівень захисту, а також здатність розсіювати та нейтралізувати енергію ударів кулями або уламками.

Каски та комплектуючі

Конструкція

Сучасні тактичні каски, купити які можна в нашому магазині, відрізняються анатомічно правильною формою. Вони зроблені так, щоб максимально захищати голову військовослужбовця. Вони використовують надійне комфортне кріплення Ops-Core. На бічні рейки може кріпитися тактична маска, окуляри, камера та ліхтар.

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині купити протигази та каски, ціни на які нижчі ніж у середньому по ринку. Ці засоби індивідуального захисту стануть надійною підмогою у найвідповідальніший момент. Адже ми пропонуємо продукцію лише найкращих сучасних виробників.

Вгору