Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб-Нд: замовлення на сайті

0
Мій кошик

Спорядження

Ще зовсім недавно українці не думали, що покупка тактичного спорядження буде такою ж необхідністю, як, наприклад, побутової техніки, меблів, товарів широкого вжитку ... В Україні не було військових дій, але політична ситуація, що склалася в останні роки, все змінила. І зараз вкрай важливо створити захисникам нашої країни всі умови для належного виконання їх військового обов'язку. У цьому допоможе тактичне спорядження, придбання якого допоможе досягти найкращих результатів при виконанні бойових завдань.

Призначення військового спорядження

Тактичне спорядження - один з незамінних атрибутів екіпіровки будь-якого воїна. Воно необхідне не тільки солдатам, а й працівникам охорони, поліції, членам загонів спеціального призначення. Іноді дрібні елементи обмундирування бійця грають вирішальну роль в проведенні операції. Тактичні рюкзаки, підсумки і патронташі дозволяють в потрібний момент мати під рукою всі необхідні дрібниці і тим самим заощадити час. Армійські наколінники і налокітники запобігають серйозні травми. А каски і бронежилети можуть навіть врятувати життя.

Важко переоцінити високу якість сучасного тактичного спорядження, виготовленого відомими виробниками. Саме завдяки своїми експлуатаційними характеристиками військове екіпірування стала вельми затребуваною не тільки для армійських справ, а й для мирних цілей - наприклад, для гри в airsoft або страйкбол, для занять екстремальними видами спорту, в турпоходах, на полюванні і риболовлі.

Головне призначення тактичного спорядження - забезпечити людині особисту безпеку. Елементи бойовій амуніції повинні відповідати найвищим стандартам зручності, раціональності, якості і практичності. Саме ці характеристики мають визначальне значення для правильного і швидкого вирішення тактичних завдань.

В наші дні військове спорядження безперервно удосконалюється. При його виготовленні використовуються самі передові методики, застосовуються все більш технологічні матеріали. Конструктори прагнуть впроваджувати у виробництво інноваційні наукові дослідження тактичної галузі, намагаючись зменшити до мінімуму фізичні навантаження на організм бійця, підвищити його безпеку і комфорт.

Військова амуніція в інтернет-магазині ТОВ «Тактичні системи»

Якщо ви шукаєте магазин, в якому можна недорого купити в Україні тактичне спорядження, то ласкаво просимо на сайт ТОВ «Тактичні системи». Тут ви побачите великий асортимент армійських приладдя, призначених для тактичних занять, активного відпочинку, спорту і туризму.

У нас ви зможете придбати такі види спорядження:

 • бронежилети і розвантаження;
 • каски, протигази і комплектуючі;
 • кріплення для ліхтаря;
 • наколінники і налокітники;
 • збройові сумки, кобури;
 • збройові чохли і кейси;
 • окуляри і комплектуючі;
 • патронташі, підсумки;
 • ремені збройові;
 • рюкзаки та сумки;
 • ліхтарі;
 • годинник і аксесуари;
 • аксесуари для стрільби.

Вибираючи тактичне спорядження, зверніть увагу на матеріал виготовлення виробу, його якість і колір. Останній фактор особливо важливий, якщо ви плануєте використовувати амуніцію під час бойових операцій або на полюванні. У цих випадках потрібно підбирати екіпіровку в однаковій кольоровій гамі, щоб всі її елементи стали деталями єдиного камуфляжу. Тоді маскування буде найбільш ефективною.

Якщо в радянські часи придбати армійське спорядження можливо було лише офлайн в магазинах військторгу, то зараз все набагато простіше. Достатньо лише зайти на сайт інтернет-магазину ТОВ «Тактичні системи», вибрати і замовити потрібні речі. Наше підприємство пропонує купити тактичне спорядження, перевірене часом і екстремальними умовами. Співробітники онлайн-магазину детально проконсультують вас з будь-якого питання і допоможуть підібрати модель, найбільш відповідну вашим потребам і побажанням.

Вгору