Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Магазин на вул. Олеся Гончара, 42 працює: 
ПН -- ПТ з 10-00 до 18-30 
Магазин на вул. Симона Петлюри, 7-9 працює: 
ПН -- СБ з 10-00 до 19-00

0
Мій кошик

Самозарядна зброя

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Вибір сучасної гвинтівки для мисливця для всіх практичних цілей дійсно зводиться до двох речей-стиль полювання Стрільця і тварина, на яке він збирається полювати.

Всі сучасні гвинтівки (однозарядні, важільні, болтові і напівавтоматичні) починали як бойова зброя. Як і у всій військовій зброї, воїни познайомилися з ними і поважали їх.

Купити самозарядну зброю для полювання можна в нашому інтернет-магазині. Доступні ціни на зброю самозарядну і гарантія якості.

Самозарядна вогнепальна зброя, стріляє один раз з кожним окремим натисканням на спусковий гачок і в магазині є боєприпаси.

У чому особливість напівавтоматичної зброї?

Кулемет або автомат – це зброя силових структур, здатне вести повністю автоматичний вогонь, тобто зброя продовжує стріляти до тих пір, поки в ньому не закінчаться боєприпаси і спусковий гачок натиснутий.

Напівавтоматика стріляє тільки одним пострілом при натисканні на курок. Напівавтоматична вогнепальна зброя була введена більше століття тому. Перша напівавтоматична гвинтівка була представлена в 1885 році, перший напівавтоматичний пістолет - в 1892 році, а перша напівавтоматична рушниця - в 1902 році.

Напівавтоматичні гвинтівки і рушниці використовують ті ж боєприпаси, що і багато інших гвинтівки, і рушниці.

Напівавтоматика використовується для тих же цілей, що й інша вогнепальна зброя, в тому числі для самооборони, полювання, а також для стрільби по мішенях і для змагань.

Хоча вогнепальна зброя автоматично перезаряджається, стрілець повинен натиснути на курок окремо, щоб вистрілити ще раз. Напівавтоматичною зброєю зазвичай є пістолети, гвинтівки і дробовики. Це вогнепальну зброю часто називають «штурмовою зброєю», грунтуючись на його здатності до швидкого пострілу. Тим не менш, захисники прав на зброю не згодні з цим терміном, стверджуючи, що він застосовується тільки до повністю автоматичної зброї.

Переваги самозарядної зброї

Плюс на користь напівавтоматичного режиму-більш швидке перезавантаження для наступних пострілів. Напівавтоматична вогнепальна зброя не вимагає, щоб хтось відвів зір від прицілів, зводячи до мінімуму ймовірність того, що пораненої мішені буде дозволено піти.

Знімний магазин є помітним зручністю, а також важливим елементом безпеки. Там, де це дозволено законом, може бути корисна можливість використовувати магазин більшої ємності.

Хто і для чого має право купити нарізну зброю для полювання в Україні?

Ця зброя на законодавчому рівні дозволена для використання на полюванні. Це пов'язано частково з тим, що воно є напівавтоматичним, тобто таким, що виключає можливість стрілянини чергою. При цьому перезаряджання здійснюється дуже швидко. Але в автоматичному режимі зброю стріляти не може. Завдяки цьому мисливець має менше шансів випадково, стріляючи чергою, поранити будь-кого з інших учасників полювання. Адже ця стрілянина є прицільною. Виходячи з чинного законодавства, придбати самозарядну зброю в Україні може дієздатний громадянин, який досяг 25-річного віку, який не має медичних протипоказань, судимостей, а також випадків притягнення до адміністративної відповідальності протягом останніх 12 місяців за певними статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Самозарядна зброя

Механізм перезаряджання та інші параметри напівавтоматичної вогнепальної зброї

У самозарядних карабінах основна риса — система перезарядки. Це звичайна довгоствольна зброя з нарізним стволом. Але у його конструкції передбачено використання енергії порохових газів. Вона спрямовується на процес перезаряджання. Внаслідок цього відпирається ствол і з нього видаляється стріляна гільза. Після цього автоматично патрон подається в патронник із магазину, ствол закривається, після чого зводиться ударно-спусковий механізм. Самозарядна зброя з каталогу будь-якого виробника є напівавтоматичним. Адже в процесі його перезаряджання стрілок фактично не бере участі. Ця робота здійснюється в напівавтоматичному режимі.

Чому варто замовити самозарядну зброю в інтернет-магазині ТОВ «Тактичні Системи»?

Ця зброя активно використовується не тільки на полюванні, але також у спортивній стрільбі та охоронних службах. Вибір на користь самозарядної зброї пояснюється її перевагами, у порівнянні з так званими магазинними болтовими аналогами.

  • Вважається, що купити напівавтоматичний карабін вигідно через його швидкострільність та багатозарядність. Така особливість сприяє підвищенню шансів на вдале полювання. Відразу після промаху можна швидко здійснити більш точний постріл, і навіть не один, якщо в магазині залишилися боєприпаси.
  • Також напівавтомат вигідніший у тому плані, що прицілювання для нового пострілу потребує менше часу. Адже після кожного їх зберігається обрана траєкторія, що сприяє точності пострілу. Крім утримання постійної готовності, така зброя також забезпечує вищу купність ведення вогню.
  • Крім того, самозарядні карабіни з каталогу інтернет-магазину ТОВ «Тактичні Системи» мають набагато меншу віддачу, ніж болтові магазинні, що пояснюється різницею у вазі. У разі енергія віддачі частково передається на процес перезарядки.

Самозарядний карабін

  • Цей вид зброї є також надійнішим для мисливця, якщо йдеться про небезпечну дичину. В цьому випадку напівавтоматичний карабін стане найкращим рішенням при загінному полюванні зі стріляниною з відстані від 150 до 200 м.

Пропонуємо вам звернути увагу на асортименти карабінів даного типу в каталозі ТОВ «Тактичні Системи». Однією з ключових його переваг є те, що у нашому інтернет-магазині на самозарядну зброю ціни нижчі ніж у середньому по ринку. Адже ми пропонуємо продукцію прямо від провідних світових брендів чи їх дистриб'юторів із гарантією фірмового походження. У нас ви неодмінно знайдете варіант, який буде відповідати вашим тактичним завданням та фінансовим можливостям.

Вгору