Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Магазин на вул. Олеся Гончара, 42 працює: 
ПН -- ПТ з 10-00 до 18-30 
Магазин на вул. Симона Петлюри, 7-9 працює: 
ПН -- СБ з 10-00 до 19-00

0
Мій кошик

Тепловізори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Інфрачервоні камери: просте вимірювання температури поверхні за допомогою інфрачервоного випромінювання

Тепловізори — це пристрої, призначені для безконтактного вимірювання температури. Вони роблять теплове випромінювання об'єктів видимим і, таким чином, показують t поверхні об'єктів.

Теплове випромінювання - це інфрачервоне випромінювання, яке невидиме неозброєним оком. Інфрачервоні промені випускаються кожним об'єктом, t якого вище абсолютного нуля 0 K (-273,15 °C). Тепловізор відображає записані дані по t поверхні у вигляді двовимірного зображення.

Тепловізійні пристрої c доставкою по Україні від Тактичних систем

Зображення на дисплеї тепловізійної камери дозволяє зчитувати різні температури поверхні, миттєво визначати гарячі і холодні зони і отримувати точний розподіл. На додаток до візуального контролю інфрачервоного зображення на дисплеї, зображення з камери може бути проаналізовано за допомогою відповідного програмного забезпечення і збережено для цілей документування.

Сучасні термографічні камери відрізняються простотою експлуатації і хорошим співвідношенням ціни і якості. Вони забезпечують чіткі зображення з високою роздільною здатністю.

Найбільш відомий виробник тепловізорів — FLIR, ціна на який, в нашому інтернет-магазині, приємно здивує.

Використання тепловізійних камер

З тепловізійної камерою можна стежити за всім, що відбувається навколо в темний час доби. Можливість оцінки навколишнього середовища у військових або охоронних діях за допомогою тепловізійної камери особливо корисна вночі і на великих відстанях. Прилад виявляє підвищені температури, що вказують на присутність об'єктів, випромінюючих енергію або тепло, що полегшує їх знаходження вночі, коли використання ліхтарика привертає небажану увагу.

Техніка знадобиться для виконання завдань:

  • правоохоронним органам;
  • охоронним компаніям;
  • пошуково-рятувальним командам;
  • прикордонникам і районним патрулям.

За допомогою подібного обладнання проводиться захист офісних будівель, заводів, складів, державних установ або житлових будинків.

Зображення з тепловізорів FLIR, купити які можна на сайті магазину Тактичні системи, допомагають у виконанні особливо важливих завдань в умовах темного часу доби.

Як працює тепловізор?

Системи thermal imager по суті складаються з чотирьох елементів: об'єктив, детектори, електроніка і дисплей.

Принцип дії: теплове випромінювання проходить через об'єктив системи до інфрачервоного детектору в якості датчика. Він перетворює інфрачервоні промені в електричні сигнали в залежності від їх інтенсивності. Електроніка розраховує дані про температуру на основі електричної інформації і робить їх видимими на дисплеї, як і теплові.

Інфрачервоне випромінювання має більшу довжину хвилі, ніж видиме світло. Більш довгі хвилі поширюються не так, як світ, і можуть, наприклад, проникати в дим. Цю властивість, наприклад, використовують пожежні команди, щоб бачити крізь дим через інфрачервоні камери.

Найбільш важливі особливості thermal imager

Купівля тепловізійної камери в Харкові та інших містах України, є довгостроковою інвестицією. Тому пристрій має оптимально відповідати вашим індивідуальним потребам.

Такі характеристики обладнання допоможуть у виборі продукту.

Чим вище теплова чутливість, тим менша різниця температур, яку може зареєструвати камера.

  • Діапазон вимірювання температури є робочим діапазоном інфрачервоної камери і може становити від -40 °C до + 2000 °C. Точність показує максимальне відхилення вимірюваної температури від фактичного значення температури і похибку.
  • Болометрична матриця означає кількість точок вимірювання і, отже, дозвіл тепловізійної камери. Матриця болометра зазвичай варіюється від 60 х 60 пікселів з недорогими пристроями для початківців, до 648 х 480 пікселів для кращих моделей для складних завдань.
  • Разрешение екрану показує, наскільки детально можуть відображатися одержані дані.

Якщо у вас виникли питання — зателефонуйте менеджеру компанії за номерами телефонів вказаними на сайті. Вам нададуть професійну консультацію по обраному товару.

Вгору