Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Магазин на вул. Олеся Гончара, 42 працює: 
ПН -- ПТ з 10-00 до 18-30 
Магазин на вул. Симона Петлюри, 7-9 працює: 
ПН -- СБ з 10-00 до 19-00

0
Мій кошик

Зброя з ручною перезарядкою

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Стрільба з гвинтівки, револьвера або рушниці-це весело і захоплююче. Коли ви натискаєте на тригер, з'являється хвилююче почуття, яке Ви отримуєте від Чистої потужності гвинтівки.

Зроя з ручною перезарядкою

Гвинтівка важільної дії — багатозарядна гвинтівка, в якій перезарядка при стрільбі здійснюється вручну напівкруговим рухом спускової скоби навколо спускового гачка.

Наш інтернет-магазин пропонує зброя з ручною перезарядкою за відмінною ціною. Вибирайте кращу зброю для полювання з ручною перезарядкою.

Наші консультанти допоможуть з вибором. Купити зброю з ручною перезарядкою можна в будь-який час онлайн.

У вас повинна бути гвинтівка, здатна робити все, що завгодно, і все, про що ви просите.

Хоча ідеальної гвинтівки не існує, хороші універсальні гвинтівки існують.

Використання, якість, продгонка, комфорт і калібр коли ви вибираєте свою першу мисливську вогнепальну зброю, ви повинні враховувати передбачуване використання, якість, придатність, комфорт і калібр вогнепальної зброї. Візьміть до уваги використання, комфорт, придатність, якість і калібр вогнепальної зброї.

Перше питання, яке покупець зброї повинен задати собі: для чого буде використовуватися ця вогнепальна зброя? Деякі зацікавлені в тому, щоб навчитися стріляти, але не впевнені, чи буде полювання довічним заняттям. Очікуване використання зброї повинно бути ретельно продумано.

Деякі зброї більш універсальні, ніж інші.

Другим фактором, який слід враховувати, є якість. Якість вогнепальної зброї в останні роки різко зросла. Є багато інших проблем, крім точності. Чи надійно вогнепальна зброя? Чи є у нього відомі проблеми? Чи були якісь відгуки про вогнепальну зброю, яку ви розглядаєте через питання безпеки при використанні?

Що собою являє нарізна зброя з ручною перезарядкою?

Якщо ви шукаєте надійний мисливський карабін з відмінними балістичними характеристиками, то безвідмовним варіантом стане нарізна зброя з ручною перезарядкою. Купити в Україні її можуть громадяни, вік яких перевищує 25 років. Це зручна зброя з магазином на кілька патронів. Завдяки цьому мисливець може швидко зробити повторний постріл після промаху. Збереження траєкторії прицілу сприяє точності стрілянини. В результаті навіть мисливці-початківці можуть отримати хороший трофей. Крім іншого, зброя є легшою, ніж, наприклад, самозарядні карабіни. Це важлива характеристика переходу зі зброєю на далекі відстані. Недарма нарізні карабіни з ручним перезарядженням з каталогів відомих виробників настільки популярні у мисливців у всьому світі.

Зброя з ручною перезарядкою

Витяги з історії зброї

Одним із найвідоміших представників даного типу зброї є гвинтівка Генрі Вінчестер, яка отримала свою назву від компанії-виробника Winchester Repeating Arms Company. Вона випускалася США з другої половини ХІХ століття. Її відмінною рисою є спускова скоба Генрі для швидкої зручної перезарядки. Вона була названа так на ім'я інженера компанії-виробника зброї Бенджаміна Генрі. Він значно удосконалив метод перезарядки. Гвинтівка була надзвичайно популярна насамперед у США. Сучасники знайомі з вінчестерами найбільше з літератури та кіно. У сучасних моделях збережено більшість зовнішніх атрибутів та механізм дії такої зброї. Через широке поширення бездимного пороху важільні гвинтівки були витіснені новішими моделями, в яких використовувався поздовжньо-ковзкий затвор.

Ключові переваги

На сьогодні нарізну зброю з ручним перезарядженням віддають перевагу не тільки поціновувачам раритетних екземплярів. У сучасному виконанні такий карабін є більш швидкісним. Також його довжина дещо коротша, ніж у зброї із поздовжньо-ковзним затвором. Саме тому вінчестери популярні не лише серед мисливців, а й у спорті. Ця зброя чудово виявляє себе на коротких і середніх дистанціях стрілянини, під час полювання в лісовій гущавині і чагарниках. Також його використовують охоронні служби у багатьох країнах світу. До переваг цих карабінів можна віднести відсутність маневреності. Тому нарізна зброя з ручним перезаряджанням поряд з помповими аналогами рекомендуються для застосування в спортивних цілях.

Нарізна зброя з ручною перезарядкою

Специфіка дії важеля

У цьому виді зброї використовується ручний важіль взводу. Він розташований по колу спускової скоби. У деяких моделях до нього включений і цей елемент. Дана система призначена для подачі та вилучення боєприпасів із камери ствола. Також вона готує ударник до виконання пострілу. Він кардинально відрізняється від інших видів систем повторюваних дій помпового, автоматичного, напівавтоматичного типу.

Якщо вас цікавить нарізна зброя з ручною перезарядкою, в каталозі інтернет-магазину ТОВ «Тактичні Системи» ви знайдете широкий асортимент мисливських карабінів найкращих модифікацій. Це продукція таких відомих брендів, як, наприклад, Ceska Zbrojovka, Chiappa, Desert Tech, Ruger, Weatherby та, звичайно ж, Tactical Systems. Оригінальність цієї зброї гарантується внаслідок прямої співпраці з її виробниками. Наш магазин є офіційним представником багатьох перелічених торгових точок. Це дозволяє встановлювати доступні ціни на продукцію зброї преміальної якості.

Вгору