Кількість
|
Вартість
|
||
|
Шапка – головний убір, виконаний з теплого матеріалу: вовни, флісу, акрилу і т. д. Цей аксесуар одягу ще в давні часи був створений для захисту від вітру, снігу й холоду. В наші дні тактичні шапки купити в Україні можна як елемент армійського обмундирування. Існує безліч моделей цього головного убору. Всі вони поділяються на три категорії: парадні, польові і повсякденні. І якщо конструкція перших – гранично проста, то для інших можуть бути розроблені особливості крою та пошиття. Наприклад, це армійські шапки з вилогами, з «вушками», із зав'язками тощо.
Матеріали виготовлення тактичних шапок
Захистити голову від негоди – природне прагнення будь-якої людини. Теплі і м'які головні убори для військових заслужили всенародну любов і визнання за практичність, зносостійкість і простоту в пранні та сушінні. Купують тактичні шапки сьогодні не тільки для виконання тактичних і завдань, а й для побутового носіння. У зимовому поході, на риболовлі, на полюванні, та й просто для занять повсякденною роботою на відкритому повітрі в холодну пору року вони послужать вам добру службу.
Виготовляють військові головні убори не тільки зі звичних всім натуральних матеріалів, але і з менш дорогих і більш практичних штучних. Наприклад, з акрилу. Насправді він носить назву поліакрилонітрил, і на етикетці виробу позначається буквами PAN. Цей матеріал був створений на багато років раніше, ніж поліестер, який виступає основою для виробництва флісу.
Найчастіше акрил використовується у вигляді складової частини сумішевих тканин, але можна зустріти і чисто акрилові шапки. Акрилову нитку зазвичай додають до мохеру, вовни, бавовни або поліестеру. Іноді її з'єднують і з більш сучасними утеплювачами, такими як холлофайбер або тінсулейт. Ця композиція має чудові дихаючі та зігрівальні властивості, завдяки яким придбати тактичну шапку такого складу можна для носіння в найлютіші морози – до -40 ° С.
За зовнішнім виглядом акрилові головні убори важко відрізнити від високоякісної натуральної вовни. У наше століття, коли безліч людей страждає алергією, важливо те, що ні чистий акрил, ні його поєднання з будь-якими іншими матеріалами не викликає шкірних і дихальних побічних реакцій.
Моделі військових шапок у магазині Тактичні системи
Перш за все, тактична шапка повинна добре захищати голову від вітру і холоду. Колись українські солдати носили суконні та хутряні вушанки, але тепер найзручнішими і теплими визнані флісові й трикотажні вироби.
У магазині Тактичні системи можна купити за доступною ціною армійську шапку, яка стане відмінним доповненням до форми сучасних військовослужбовців. Моделі виконані в оливкових, коричневих, сірих, чорних або камуфляжних кольорах. За конструктивними особливостями вони мало чим відрізняються від цивільних варіантів. В'язані або флісові головні убори модних фасонів відмінно підійдуть як для військових і співробітників силових структур, так і для звичайних людей.
Багато моделей забезпечено широким відворотом, який додатково обігріває вуха, скроні та лоб. Більшість головних уборів – двошарові. Тактичні шапки абсолютно несприйнятливі до деформації, тому при необхідності можна складати їх удвічі й носити в сумці або кишені.
Крім того, що ці аксесуари – комфортні та теплі, вони можуть використовуватися не тільки як самостійний головний убір, але ще і як підшоломник, що має значення взимку. Об'ємні моделі утримують в собі повітряний прошарок, який добре справляється з роллю терморегулятора.
В'язані та флісові шапки не тільки відмінно зберігають тепло, а й поглинають ультрафіолетові промені. Доглядати за такими виробами дуже просто. Вони добре переносять прання (краще ручне) в теплій воді. Їх не викручують, а тільки злегка віджимають. Сушити тактичні шапки найкраще в розправленому положенні на махровому рушнику.