Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Магазин на вул. Олеся Гончара, 42 працює: 
ПН -- ПТ з 10-00 до 18-30 
Магазин на вул. Симона Петлюри, 7-9 працює: 
ПН -- СБ з 10-00 до 19-00

0
Мій кошик

Магазини для зброї

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Магазини

Без магазину не може обійтися, практично жоден збройовий механізм. Дані вироби являють собою якийсь "склад" для патронів, присутніх в пістолетах, карабінах, кулеметах і гвинтівках. Магазин - це спеціальна ємність, наповнена кулями або патронами. У цю ємність вбудований пружинний механізм, головне завдання якого подавати боєприпаси по черзі. У револьверах роль магазину виконує барабан, який являє собою циліндричну деталь з поздовжніми каналами. Вона доставляє патрони під час її обертання до стовбура. Але, як і будь-який інший пристрій, з часом пружинний механізм втрачає свої функціональні якості, що пов'язано з його зносом.

Кожен Стрілець знає, наскільки важливо вчасно дістати і використовувати зброю в разі необхідності. Для цього необхідно своєчасно проводити його технічне обслуговування і мати в доступі додаткові запчастини. Багато стрільців вирішують купити Магазини для зброї в Україні та інших країнах заздалегідь, адже так вони можуть уникнути безлічі неприємних ситуацій, пов'язаних зі збоєм подачі куль.

Особливості магазинів для зброї

У сучасній вогнепальній зброї в основному використовується магазинний тип живлення. Існує досить багато конструкцій магазинів. Магазини для зброї бувають знімними і незнімними. Вони можуть споряджатися як по 1 патрону, так і пачками патронів.

Є кілька критеріїв, за якими здійснюється вибір:

  • розташування патронів (багаторядний або однорядний магазин);
  • тип магазину за формою: шнековий, коробчастий, барабанний, дисковий;
  • положення відносно до стовбура (бічний, верхній і нижній).

Так, багатозарядний тип магазинів використовують в основному для пістолетів і рідше – для карабінів. Що стосується типу кріплення, то найчастіше застосовується саме нижній тип, а верхній і бічний можна часто зустріти в старих зразках зброї.

Що стосується типу магазину, то найбільш поширеним є коробчатий і барабанний. Перший варіант відрізняється досить простий, але досить надійною конструкцією. Патрони в коробчатому магазині розташовані паралельно. Барабанний тип магазину відрізняються більшою ємністю і частіше використовуються в кулеметах, рідше – в карабінах, автоматичних гвинтівках і пістолетах-кулеметах.

Трубчасті магазини використовуються найчастіше в помпових рушницях і є незнімними. Вони компактні і мають досить просту конструкцію, патрони в яких розташовані один за іншим уздовж осі. Дисковий тип користується найменшою популярністю серед інших за рахунок своєї великої ваги і досить ненадійною, складною конструкцією, в якій патрони розташовані кулями до центру.

Купити оригінальні магазини для зброї в Києві від провідних брендів

У компанії "Тактичні Системи" ви можете купити якісні магазини для зброї в Україні від провідних брендів-виробників зі світовим ім'ям: Brugger&Thomet, SIG SAUER, H&K, Chiappa, FAB, Форт, Desert Tech, Walther і багатьох інших. У каталозі представлені виключно надійні збройові магазини, що пройшли безліч випробувань і найсуворіше тестування. Вся продукція відповідає високим стандартам європейської якості.

При виборі магазину слід звертати увагу на ряд характеристик:

  • калібр;
  • матеріал виготовлення: пластик, метал, сталь, полімер, Комбіновані;
  • кількість патронів в магазині.

Вибираючи магазин для своєї зброї, важливо звертати увагу на виробника. Краще, щоб запасні частини були того ж виробника, що і сама зброя. Досить часто мисливці використовують подовжувачі для рушниці. Це проста конструкція, що дозволяє збільшити в зброї кількість патронів. Але тут важливо врахувати, що при використанні таких патронників збільшується вага рушниці. Купити Магазини для зброї в компанії "Тактичні Системи" може житель будь-якого населеного пункту України.

Вгору