Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Магазин на вул. Олеся Гончара, 42 працює: 
ПН -- ПТ з 10-00 до 18-30 
Магазин на вул. Симона Петлюри, 7-9 працює: 
ПН -- СБ з 10-00 до 19-00

0
Мій кошик

Кальсони, термобілизна

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

У необхідності термобілизни сьогодні не сумнівається жодна людина, що займається спортом, захоплюється туризмом, яка бере участь в тактичних операціях або просто ведуча активне життя. Всім відомо, що під час інтенсивних рухів тіла шкіра виділяє піт, в результаті чого одяг стає вологим. В результаті людина замерзає, що загрожує переохолодженням, а потім і застудою. Рекомендується купити тактичну термобілизну, зокрема, кальсони, для попередження цього шкідливого для здоров'я явища.

Навіщо потрібні кальсони термобілизна

Якісні та комфортні натільні речі будуть сприяти відведенню вологи від шкіри і висиханню тіла. А це – головна умова для збереження організмом тепла. Кальсони будуть відмінно оберігати від переохолодження ноги і нижню частину тулуба, а сорочки – торс та руки. Термобілизна ефективно виконає своє призначення у будь-який сезон року при активній фізичній роботі.

Є моделі нижнього одягу, розроблені цілеспрямовано для підвищеного захисту від високих температур, опіків і вогню. Вони призначені для вирішення тактичних завдань в умовах жаркого клімату. Наприклад, кальсони термобілизна HSO Long Underpants FR відносяться до такої категорії. Вони легкі, добре відводять надлишки вологи, мають вогнетривкі властивості й антибактеріальні добавки, не дозволяють тілу перегріватися.

Варто придбати тактичні кальсони й термобілизну людям, які звикли до активного способу життя. І ще більше вони потрібні тим, хто захоплюється екстремальними видами спорту і туризмом, а також бере участь у військово-польових заняттях.

На що звернути увагу при виборі термобілизни

Перш ніж оформити покупку, слід врахувати кілька рекомендацій. По-перше, потрібно правильно підбирати розмір, щоб річ щільно сиділа на фігурі, але ні в якому разі ніде не тиснула і не заважала рухам. Якщо штани великі, то вони просто не зможуть виконувати покладені на них завдання – вбирати піт і відводити вологу від шкіри. А якщо малі, то вони будуть обмежувати рухи й порушувати кровообіг.

По-друге, тактичні кальсони і термобілизну купувати потрібно з урахуванням роду майбутньої діяльності. Для інтенсивних занять спортом або високошвидкісних бойових операцій в осінньо-весняний час року нижній одяг може бути виготовлений з комбінації тканин. Оскільки спина, пах і пахвові западини завжди пітніють сильніше інших частин тіла, то й матеріал на цих місцях повинен бути більш дихаючим і легким. Підібрати зимову термобілизну, особливо ту, яка призначена для ночівель в наметі або в спальному мішку, можна з однорідних тканин. Нижні речі для зими шиються з більш щільних матеріалів.

По-третє, кальсони термобілизна – річ першого шару, тобто, що надівається безпосередньо на тіло. Отже, потрібно звернути увагу на матеріал, з якого вони виготовлені. Тканина повинна бути приємна на дотик і не викликати алергічних реакцій.

Нарешті, шви – чи не найважливіший момент при покупці тактичних кальсонів термобілизни. Вони повинні бути зовнішніми, а ще краще, плоскими, тоді рубці не будуть натирати шкіру і заважати вільним рухам.

Матеріали, з яких шиються кальсони термобілизна

Як правило, натільні вироби шиються з двошарової матерії. Нижній шар, прилеглий до шкіри, робиться з модифікованого поліпропілену або поліестеру. Його призначення – відводити вологу від тіла.

Зовнішній шар виконує утепляючу функцію. Він виготовляється з різноманітних матеріалів, найчастіше з вовни або поліестеру, а також їх комбінацій. Наприклад, в магазині Тактичні системи можна недорого купити кальсони термобілизна GARM® LTO Long Underpants FR, зовнішній вогнетривкий шар яких виконаний з прекрасної мериносової вовни (шерсті тонкорунної вівці). Така річ – оптимальний вибір для контролю вологості і для тривалих тактичних дій у холодну пору року. В цьому одязі тіло буде завжди залишатися сухим і теплим.

Вгору