Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Магазин на вул. Олеся Гончара, 42 працює: 
ПН -- ПТ з 10-00 до 18-30 
Магазин на вул. Симона Петлюри, 7-9 працює: 
ПН -- СБ з 10-00 до 19-00

0
Мій кошик

Помпова зброя

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Вогнепальна зброя З помповою дією-це зброя, в якій передній край (Цівка) рухає затворну групу при поздовжньому механічному переміщенні вперед і назад, щоб викинути витрачений боєприпас і поставити новий. Це набагато швидше, ніж дія болта і трохи швидше, ніж дія важеля, так як не вимагає, щоб палець був видалений від спускового гачка під час перезарядки. Купити помпові зброї онлайн можна в нашому магазині. Вибирайте кращі аксесуари для свого хобі або захисту.

Помпові зброї в Україні-кращі варіанти на нашому сайті. Допоможемо зробити вибір за вашими вимогами.

Великий вибір помпової та іншої мисливської зброї в нашому каталозі.

Перший патент на помпову рушницю був виданий Олександру Бейну з Великобританії в 1854 році.

Напівавтоматичні рушниці використовують частину енергії кожного пострілу, щоб циклічно виконувати свої дії, а це означає, що вони повинні бути заряджені боєприпасом, досить потужними для надійного циклу. Дія помпи дозволяє обійти це обмеження. Рушниці з помповим дією за своєю природою більш надійні, ніж напівавтоматичні в несприятливих умовах, таких як вплив бруду, піску або екстремального кліматичного середовища. Таким чином, до недавнього часу військові бойові дробовики були майже виключно конструкціями помпової зброї.

Час циклу дії помпової зброї досить короткий. Простота дії помпи в порівнянні з напівавтоматичною конструкцією також призводить до підвищення надійності і довговічності виробу. Також було помічено, що час, що витрачається на виконання дії перезарядки, дозволяє мисливцеві легко визначити мету і прицілитися.

Деякі помпові рушниці дією часто бувають швидше, ніж сучасні напівавтоматичні, оскільки в їх конструкції немає спускового переривника, і вони можуть стріляти знову так само швидко, як і при циклічному дії напівавтоматики, при безперервному утриманні курока. Цю техніку називають slamfire, і вона часто використовувалася разом з M1897 в окопній війні Першої світової війни.

Перевага дії помпи в порівнянні з болтовим дією полягає в його простоті використання як лівшами, так і правшами. Проте, багато хто з них не є дійсно двоїстими, так як в більшості конструкцій відпрацьована гільза викидається назовні, в ту чи іншу сторону.

Вогнепальна Помпова зброя зазвичай подає патрон з трубчастого магазину під стволом, який також служить напрямним для рухомого цівки. Снаряди подаються по одному через порт в приймачі. Засувка в задній частині магазину утримує патрони на місці до тих пір, поки вони не знадобляться.

З питань звертайтеся до наших консультантів. Завжди раді допомогти з вибором улюбленого аксесуара для полювання і спортивного відпочинку.

Всі ціни відповідають високій якості товару. З характеристиками кожної зброї ознайомтеся в описі.

Вгору