Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Магазин на вул. Олеся Гончара, 42 працює: 
ПН -- ПТ з 10-00 до 18-30 
Магазин на вул. Симона Петлюри, 7-9 працює: 
ПН -- СБ з 10-00 до 19-00

0
Мій кошик

Спортивна зброя

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Купити спортивну зброю можна в нашому онлайн магазині. Пропонуємо спортивну зброю за найкращими цінами для вашого хобі.

Наш магазин спортивної зброї пропонує повну лінійку нових спортивних пістолетів від топових світових виробників.

Наші конкурентоспроможні ціни і персоналізовані, добре обізнані продавці будуть раді допомогти вам знайти підходяще зброя, що відповідає вашим потребам.

Стрілецький спорт

Стрільба як вид спорту демонструє точність, керованість і швидкість стрілка при наведенні на цілі з використанням зброї, наприклад, такого як пістолети.

Зараз цей вид спорту широко відомий і користується популярністю у всьому світі.

Різні дисципліни стрілецького спорту можна класифікувати за екіпіровці, дистанціям стрільби, цілям, обмеженням за часом і ступенем атлетизму. Стрілецький спорт може включати в себе як командні, так і індивідуальні змагання, а ефективність команди зазвичай оцінюється шляхом підсумовування балів окремих її членів. Через шум стрільби і високу (і часто смертельну) енергію удару куль, стрільба зазвичай проводиться або на спеціально позначених постійних стрільбищах, або на полігонах в районі, віддаленому від населених пунктів.

Спортивна короткоствольна вогнепальна зброя

Для занять стрілецьким спортом застосовуються різні види зброї. До них відносяться не тільки карабіни та рушниці. Одними з найпоширеніших є вогнепальні спортивні пістолети. Придбати в Україні їх можна лише для спортивних організацій чи інших юридичних осіб відповідно до чинного законодавства.

Спортивна зброя

Що таке спортивний пістолет?

Юридично спортивною вважається зброя, яка сертифікована у законному порядку та застосовується у спортивних заходах. У кульовій стрільбі спортивним пістолетом називається короткоствольна зброя, яка призначена для стрільби з відстані 25 м. У деяких видах спорту стрілянина здійснюється з дистанції від 10 до 70 м, в положенні стоячи з витягнутої руки.

Характеристики

Згідно з правилами, встановленими міжнародною федерацією стрілецького спорту, короткоствольна зброя спортивного типу повинна мати певні характеристики. Так, наприклад, спусковий гачок повинен важити щонайменше 2,2 фунта. А загальна вага пістолета не повинна перевищувати 3,1 фунта, тобто 1,4 кг. Показники зброї регламентуються і конкретними видами спортивних змагань. Їхні правила встановлює міністерство молоді та спорту України. Купити спортивний пістолет із каталогу ТОВ «Тактичні Системи» вигідно в тому плані, що вони пропонуються покупцям уже сертифікованими відповідно до чинного законодавства.

Переваги

Спортивна зброя цього типу вважається цивільною і призначена для спортивних занять стріляниною по круглих мішенях. Для цієї сфери важлива невелика вага зброї, завдяки якій може здійснюватись ціла серія прицільних пострілів за короткий відрізок часу. Розрізняють одно- та багатозарядні пістолети. Вони прості в експлуатації та обслуговуванні, відрізняються компактними розмірами та безпекою для стрільця, відмінною кучністю та високою точністю стрільби. До переваг таких пістолетів можна віднести:

  • досконалість конструкції та найвища якість виготовлення;
  • можливість застосування регульованих прицільних пристроїв;
  • полегшений механізм спуску, наявність пристроїв для балансування;
  • рукоятка анатомічної форми, яка може удосконалюватися по руці стрільця.

Боєприпаси

Під короткоствольну вогнепальну спортивну зброю з каталогів більшості сучасних виробників використовуються патрони кільцевого займання, переважно малим калібром 5,6 мм або .22LR, 9х19 Luger, .45 ACP, .357 Mag. Завдяки доступній вартості багатьох із цих боєприпасів з їх застосуванням здійснювати тренування зі стрільби можна з меншими фінансовими вкладеннями. Використовується спортивна зброя великого калібру.

Короткоствольна спортивна зброя

Модифікації

Сучасні вогнепальні спортивні пістолети, купити які можна самовивозом в одному з наших київських магазинів, відрізняються вдосконаленою конструкцією. Так, переважно ці моделі розроблені з урахуванням легендарних бойових оригіналів. Вони мають підвищений ресурс роботи, покращений баланс, зменшення підкидання при стрільбі. Пістолети можуть комплектуватися лазерним прицілом, зручною кнопкою скидання магазину, підствольними ліхтарями, прицілами коліматора. Використовувати таку зброю можна за температури повітря від мінус 30 до плюс 50 градусів.

У нашому інтернет-магазині вогнепальна спортивна короткоствольна зброя представлена найкращими сучасними виробниками. Їхню продукцію ми пропонуємо на найпривабливіших для наших покупців умовах.

Вгору