Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Магазин на вул. Олеся Гончара, 42 працює: 
ПН -- ПТ з 10-00 до 18-30 
Магазин на вул. Симона Петлюри, 7-9 працює: 
ПН -- СБ з 10-00 до 19-00

0
Мій кошик

Денні спостережні прилади

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Бінокль, підзорна труба або монокуляр - що вибрати?

Купівля оптичного приладу для мисливця є лише справою часу. Рано чи пізно стає актуальним питання - де і які денні спостережні прилади купити в Києві? Інтернет магазин «Тактичні системи» пропонує великий вибір оптичних пристроїв, за допомогою яких ви зможете розглянути потрібну ціль. Увазі покупців пропонуються денні спостережні прилади іменитих брендів: Steiner, Zeiss, Leupold.

Які можливості відкривають оптичні прилади перед мисливцями і любителями природи:

  • Спіймати в об'єктив, добре розглянути тварину рідкісного виду;
  • Точніше визначити приналежність тварини до певного виду;
  • Визначити окрему тварину в стаді;
  • Визначити об'єкт для прицілювання.
  • Щоб користуватися оптичним приладом, важливо знати не тільки технічні характеристики, але і визначити оптимальний тип пристрою.

Всі оптичні прилади класифікуються на три великі групи: біноклі, підзорні труби, монокуляри. Спочатку розглянемо відмінності між біноклем і підзорною трубою. Різниця в конструкції помітна відразу ж, при поверхневому огляді - підзорна труба більш масивна і габаритна, а значить, має більшу вагу. Біноклі компактні, можна підшукати моделі, які поміщаються на долоні. При цьому, дивитися можна відразу двома очима, що спрощує пошуки об'єкта.

Два об'єктива в біноклі дають переваги перед однією оптичною системою. В такому випадку, стрілку або спостерігачу за тваринами немає потреби зажмурювати одне око, щоб знайти ціль. Якщо налаштувати прилад правильно, то можна побачити об'ємну картину.

Зорова труба має переваги, за рахунок великих габаритів: більш висока світлосила, хороша кратність наближення. Через підзорну трубу можна побачити об'єкти, які бінокль пропустить. Хорошу модель труби можна використовувати навіть в якості телескопа.

Один об'єктив також дає свої переваги. Іноді, при налаштуванні великих значень наближення, важко налаштувати точне сполучення для двох систем. Виставити налаштування на одному об'єктиві значно простіше.

Також варто розглянути в якості альтернативи монокуляри, які відрізняються компактними розмірами і вагою, легко поміщаються в кишеню. При цьому, такі прилади відрізняються невеликим полем зору, за рахунок маленького об'єктива, а кратність не перевищує показників 8-12х.

Монокуляри варто вибирати для коротких спостережень, коли потрібно швидко оцінити обстановку. Для тривалих спостережень, в ситуаціях, коли ключовим фактором є кратність, варто вибрати підзорну трубу.

Не менш важливий критерій вибору - ціна на денні спостережні прилади, яка залежить від типу пристрою, бренду, технічних характеристик. В інтернет магазині «Тактичні системи» ви зможете підібрати оптику для спостереження в бюджетній категорії. За консультацією при виборі спостережних приладів можете звернутися до менеджера, по телефону або за допомогою онлайн форми.

Важливі нюанси вибору оптики

Щоб правильно денні спостережні прилади купити в Україні, варто звертати увагу на характеристики, найважливішою серед яких є кратність. Ця характеристика визначає, у скільки разів зображення, яке видно в прилад, більше об'єкта, шо видно неозброєним оком. Характеристика завжди стоїть на першому місці в маркуванні, наприклад, 10х50 означає, що модель збільшує предмети в 10 разів.

Діаметр вхідної лінзи - вказується на другому місці в маркуванні. Ця характеристика впливає на всі параметри, чим більше її значення, тим більше світла направлено в об'єктив.

Діаметр вихідної зіниці визначає рівень яскравості картинки, рівнозначно діаметру вхідної лінзи, поділеній на збільшення. У прикладі 10х50 це значення дорівнює 5 мм. Саме через вихідну зіницю ми дивимося на об'єкти, і чим вона більша, тим більше світла пропускає оптика. На цей показник особливо потрібно звертати увагу при виборі біноклів. Крім того, вибираючи спостережну оптику, важливо враховувати умови використання - денний чи нічний режим.

Вгору