Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб-Нд: замовлення на сайті

0
Мій кошик

Оптичні прилади

За допомогою різних оптичних приладів можна спостерігати за збільшеним зображенням об'єкта, що цікавить. Пристрої зі сфери спостережної оптики використовуються збройними силами, органами правопорядку, охоронними і рятувальними службами, підрозділами спецназу. Поряд з основним призначенням оптична техніка здійснює ще ряд допоміжних функцій, наприклад, спостереження за об'єктом в складних погодних умовах (тепловізори) або обчислення відстані до нього (далекоміри).

Види оптичних приладів для зброї

Купівля оптичних приладів робиться з метою підвищення точності стрільби, орієнтування на місцевості та економії власних сил. Оптика представлена ​​рядом пристроїв, що відрізняються один від одного за вартістю і параметрам.

У нашому інтернет-магазині ТОВ «Тактичні системи» можна купити оптичні прилади наступних різновидів:

 • оптичні та коллиматорние приціли;
 • прилади нічного бачення (освітлювачі, приціли, монокуляри);
 • прилади для спостереження (монокуляри, біноклі, підзорні труби);
 • лазерні далекоміри.

Оптичні приціли

Це складні оптичні пристрої, що відрізняються високою точністю. Ідеально підійдуть для стрільби з великих відстаней. Ці прилади мають безліч переваг:

 • надійністю конструкції;
 • можливістю отримання чіткої картинки при будь-яких метеоумовах;
 • простотою у використанні.

Коліматорні приціли

Прилади дозволяють вести стрілянину на бігу, в русі. Вони зручні для здійснення точного пострілу в тих випадках, коли стрілець повинен переміщатися дуже швидко, а мета може зникнути в будь-який момент. Коліматорні приціли - кращий варіант для оперативного огляду навколишнього середовища.

Перш ніж придбати оптичні прилади такого виду, врахуйте обставини, що стосуються зброї, для якого вони купуються:

 • тип прицільної марки;
 • особливості конструкції гвинтівки або карабіна;
 • вага гладкоствольної рушниці - при стрільбі навскидку не повинен порушуватися баланс;
 • присутність допоміжних елементів.

Приціли нічного бачення

Це складні пристрої, які посилюють в темряві яскравість зображення. Приціли нічного бачення можуть працювати не тільки в нічному режимі, але і в денному. Вони дають можливість стріляти і з ближніх, і з далеких відстаней. Система масштабування, вбудована в більшість моделей, дозволяє регулювати в об'єктиві збільшення залежно від виду зброї і від умов навколишнього оточення. Плануючи покупку оптичних приладів для нічного бачення, зверніть увагу, до якого покоління належить обрана модель. Кожне з них має відмінні риси в конструкції, які можуть впливати на влучність попадання.

Всього поколінь прицілів нічного бачення 3:

 • Перше. Найдешевший тип. Пристрої досить громіздкі, що ускладнює їх використання. Об'єктив у них невеликий, чіткість зображення - невисока. До того ж, у них немає захисту від засвічування.
 • Друге. Діаметр об'єктива, яким оснащені прилади, - 4-6 см. У прицілах цього покоління зображення може засвічуватись від світла місяця.
 • Третє. Ці приціли нічного бачення компактні, майже не впливають на баланс і вага зброї. Володіють високою роздільною здатністю, зображення виглядає детальним і чітким. З оптикою третього покоління прицільна стрільба можлива навіть при нульовій видимості.

Лазерні целевказувачі

Призначені для скорочення тривалості прицілювання до мінімуму. Ця оптика оптимальна для стрільби під час руху з невеликих відстаней. Прилади забезпечені механізмами включення і відключення.

Які оптичні прилади можна купити в ТОВ «Тактичні системи»

У цій категорії можна ознайомитися з усім розмаїттям описаної вище оптики. Тут представлений великий вибір біноклів, різних прицілів для зброї, а також широкий асортимент комплектуючих і супутніх аксесуарів від відомих виробників. Ціни на оптичні прилади цілком виправдані їх якістю.

Вгору