Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Магазин на вул. Олеся Гончара, 42 працює: 
ПН -- ПТ з 10-00 до 18-30 
Магазин на вул. Симона Петлюри, 7-9 працює: 
ПН -- СБ з 10-00 до 19-00

0
Мій кошик

Ножі складні

Сортування:
за популярністю за назвою спочатку нові

При купівлі будь-яких інструментів ми намагаємося підібрати максимально раціональні і багатофункціональні їх моделі, в яких зовнішня привабливість гармонійно поєднується із зручністю експлуатації. Всім цим критеріям відповідають складні ножі. Купити в Україні їх можна самих різних видів і конструкцій. Але найкращий вибір гарантовано ефективних надійних пристроїв даного типу представлений в каталозі нашого інтернет-магазину Tactical-Systems. Адже наповненням нашого каталогу займаються виключно професійні маркетологи, які знають толк в подібних інструментах і їх виробників.

Кращі складні ножі - в каталозі Tactical-Systems

Сьогодні складний ніж купити в Києві, Одесі, Львові та інших містах країни може будь-хто. І попит на ці вироби не знижується. На догоду йому працює ціла індустрія в сфері конструювання і виготовлення таких інструментів. Але наш інтернет-магазин відбирає з такого гігантського асортименту тільки найдостойніші варіанти. Наскільки це нам вдається можна судити по масі позитивних відгуків наших постійних покупців.

Виробники

Щоб не допустити помилки з підбором для продажу цих та інших інструментів, наші фахівці вивчають репутацію їх виробників. В результаті вдається пропонувати виключно високоякісні складні ножі. Купити недорого у нас можна продукцію кращих вітчизняних і зарубіжних брендів. Це в першу чергу CRKT, Buck, Medford Knife & Tool, Benchmade, Timberline, SOG, Boker, Ontario та інші відомі торгові марки. Їхні вироби користуються попитом, як гарантовано ефективні і надійні.

Матеріали ножів

У нас можна вибрати і замовити складні ножі, леза яких виготовлені зі сталі 440А, D2, AUS-8, VG-10, 154CM, Ceramic, 440С, Damascus, 3V і інших оптимальних марок. Їх використання дозволяє виключити ризик іржавіння і поломки інструменту під час застосування або зберігання. Важливе значення має і матеріал, з якого виготовлена рукоятка. Це переважно дерево, полімер, алюміній, кістка, титан, а також поєднання скловолокна G10 або карбону з титаном. З такого асортименту можна безпомилково вибрати оптимальний складний ніж. У каталозі нашого магазину легко визначити підходящий варіант, скориставшись карткою товару або допомогою консультанта. Він охоче роз'яснить відмінності між різними матеріалами ручок і їх відповідність умовам майбутнього використання.

Складний механізм

Основна відмінність складних ножів - це застосування в них спеціального замка, який і здійснює задані трансформації. Ми пропонуємо найнадійніші, зручні і безпечні ножі з сучасного асортименту. Можна вибрати автоматичний і напівавтоматичний варіант, з двигуном або без фіксатором. Вони бувають простими і складними, широко відомими і ексклюзивними. На сьогодні найбільш поширені їх види - це Axis-, Frame-, Liner-, Piston- і Back-Lock. У нашому магазині на такі складні ножі ціни найдоступніші за рахунок прямої доставки від виробників. Тому кожен бажаючий може собі дозволити вибрати ніж з найкращим видом замку, наприклад:

  • Liner-lock, як найбільш поширений варіант. Складається з плоскою спіралі, що упирається в хвостову частину клинка, при відкриванні ножа. Коли пружина розміщується на хвостовику на достатній відстані, що перевищує її товщину, ніж не складається від випадкових рухів;
  • Frame-lock, що нагадує попередній варіант, але функції замикаючої пластини в ньому виконує певну ділянку рукояті. Це більш міцний ніж, так як він не може зламатися від пошкодження пружини. Захист механізму забезпечується під час утримування ножа в руці;
  • Back-lock, в якому під спіраллю закріплений дугоподібний важіль. Він здійснює фіксування хвостовика. Це більш складний у виробництві механізм, тому ціна на складний ніж такого типу більш висока. Адже в ньому необхідна ідеальна підгонка елементів як умова міцності.
Вгору