Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Магазин на вул. Олеся Гончара, 42 працює: 
ПН -- ПТ з 10-00 до 18-30 
Магазин на вул. Симона Петлюри, 7-9 працює: 
ПН -- СБ з 10-00 до 19-00

0
Мій кошик

Гладкоствольна вогнепальна зброя

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Гладкоствольна зброя — вогнепальна зброя, що має ствол або стволи тільки з гладкими каналами.

Купити гладкоствольну зброю онлайн можна в нашому магазині. Вибирайте кращі аксесуари для свого хобі.

Гладкоствольні варіюються від ручної вогнепальної зброї до потужних танкових гармат і великих артилерійських мінометів.

У раннього вогнепальної зброї були гладкі стволи, які запускали снаряди без значного обертання. Щоб звести до мінімуму сплутування, що викликає неточність, під час польоту їх снарядам потрібна стійка форма, наприклад, сфера. Однак ефект Магнуса змушує навіть сфери, що обертаються випадковим чином під час польоту, згинатися при обертанні на будь-якій осі, не паралельної напрямку руху.

Нарізка ствола надає стабілізуюче гіроскопічне обертання снаряду, який запобігає падінню в польоті. Це не тільки протидіє дрейфу, викликаному Магнусом, але і дозволяє проводити більш дальній і важкий постріл зі схожих за вагою і обсягом, але різним за конструкцією куль.

Хоча нарізні мушкети були введені на початку 18-го століття і мали велику потужність, вони не стали нормою до середини 19-го століття.

Гладкоствольні рушниці в даний час застосовується в основному для полювання і як службова зброя, а також для самооборони і спортивної стрільби.

Якщо ви робите ближчі постріли (менше 100 метрів), може бути досить гладкого ствола. Снаряд втрачає енергію після коротшої відстані, ніж при пострілі з нарізного ствола, тому що у нього не так багато обертання. Ствол рушниці може мати як рівні, так і різні діаметри на початку і в кінці. Існує термін — дульне звуження . У гладкоствольних рушниць воно може бути постійним або змінним.

Якщо діаметри ствола на початку і в кінці Різні (на виході зі ствола діаметр менше), то стріляти каліберною кулею з нього неможливо — вона просто застрягне (вірніше, ствол роздує). Для стрільби кулею необхідно, щоб вона проходила через дульне звуження з зазором порядку 0,3—0,5 мм.

Якщо ви плануєте робити постріли з близької відстані за допомогою рушниці, вам, ймовірно, не потрібно вкладати гроші в нарізний ствол, тому гладкоствольний буде приблизно таким же точним. Якщо ви плануєте робити довші постріли у вашу ціль, нарізний ствол є хорошим варіантом.

Гладкоствольна вогнепальна зброя від найкращих сучасних виробників

Виходячи з назви, такі рушниці мають гладкий ствол (або кілька стволів) без нарізів. Використовуються вони для спортивної стендової стрільби по тарілках, що літають, для практичної стрільби та для полювання. Купити вогнепальну гладкоствольну зброю в Україні мають право громадяни, вік яких перевищує 21 рік. Щоб отримати дозвіл на придбання такої зброї, слід звернутися до органів поліції за місцем проживання. Для цього знадобиться пакет документів та договір обов'язкового страхування цивільної відповідальності зброї.

Гладкоствольна вогнепальна зброя

Характеристики

Одна з основних відмінностей різних моделей гладкоствольних рушниць — кількість та розміщення стволів. Їх може бути від 1 до 3, а розміщуватися вони можуть паралельно горизонтальній або вертикальній площині. Сучасна гладкоствольна вогнепальна зброя, купити яку можна і в нашому магазині, відрізняється особливостями дульного звуження. Від нього залежить купність стрілянини. У різних моделях рушниць можуть відрізнятися також чоки, змінні насадки, циліндри, получки і багато інших елементів конструкції. Гладкоствольна зброя може бути оснащена магазином підствольного трубчастого або коробчастого типу. Існують також моделі без магазину. Перезаряджання в таких рушницях здійснюється способом перелому ствола, що хитається цівкою, поздовжньо поворотним затвором або напівавтоматично.

Переваги

Якщо порівнювати гладкоствольну зброю з нарізною, то обидва види мають свої переваги. Так, гладкоствольні рушниці стріляють кулями калібром вищим, ніж у нарізної зброї — 10,5-18,5 мм. Швидкість їхнього руху відчутно нижче — лише 400 м на секунду у порівнянні з 700 м у кулі нарізного патрона. Однак при цьому її політ набагато стабільніший. Ще один аргумент на користь того, щоб купити вогнепальну зброю гладкоствольну, — ціна. Вона набагато нижча, ніж на нарізне. Його вибирають, беручи до уваги саме дальність польоту кулі. Але в лісі рідко трапляється можливість розглянути мету на відстані 150 м і більше. Тому раціональність такої покупки буде виправдана, якщо стрілянина провадиться здалеку, наприклад, з вертольота або на відкритій місцевості. А ось з гладкоствольної зброї вдалі постріли ймовірніші. Пояснюється це також тим, що куля з такої рушниці вилітає з меншою швидкістю і втрачає енергію польоту, оскільки при цьому не обертається. Тому вона діє летально, застряючи в тілі об'єкта, що вражається, а не пролітають наскрізь, тільки поранивши тварину. В останньому випадку поранена тварина може становити реальну загрозу для мисливців та всіх, хто потрапить їй на шляху.

Безпека

Для мисливця-початківця рекомендується для старту купити гладкоствольну зброю. Адже нарізний варіант менш безпечний у процесі експлуатації. Наприклад, заганяти звіра поблизу населеного пункту краще саме з гладкоствольною зброєю. Це більшою дальністю польоту кулі з нарізної зброї. Адже у разі промаху куля, не досягнувши мети, може зашкодити випадковому перехожому. Водночас з гладкоствольною зброєю така ймовірність набагато нижча.

Гладкоствольна зброя

Боєприпаси

З гладкоствольної зброї стрілянина проводиться картеччю або дробом. При стрільбі дробом максимальна відстань до мети становить 40 м. У процесі польоту дробинки можуть утворювати хмару діаметром 1 м і більше.

Якщо ви віддаєте перевагу гарантованій точності стрільби з невеликої відстані, то вам однозначно підійде гладкоствольна вогнепальна зброя. Купити самовивіз його можна в одному з наших київських магазинів. Це буде продукція кращих сучасних компаній зброї за помірними цінами.

Вгору