Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Магазин на вул. Олеся Гончара, 42 працює: 
ПН -- ПТ з 10-00 до 18-30 
Магазин на вул. Симона Петлюри, 7-9 працює: 
ПН -- СБ з 10-00 до 19-00

0
Мій кошик

Оптичні прилади

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

За допомогою різних оптичних приладів можна спостерігати за збільшеним зображенням об'єкта, що цікавить. Пристрої зі сфери спостережної оптики використовуються збройними силами, органами правопорядку, охоронними та рятувальними службами, підрозділами спецназу. Поряд з основним призначенням оптична техніка здійснює ще ряд допоміжних функцій, наприклад, спостереження за об'єктом в складних погодних умовах (тепловізори або обчислення відстані до нього (далекоміри).

Види оптичних приладів для зброї

Купівля оптичних приладів робиться з метою підвищення точності стрільби, орієнтування на місцевості та економії власних сил. Оптика представлена низкою пристроїв, що відрізняються один від одного за вартістю, параметрами і призначенням. У нашому інтернет-магазині Тактичні системи можна купити оптичні прилади наступних різновидів:

 • оптичні та коліматорні приціли;
 • прилади нічного бачення (освітлювачі, приціли, монокуляри);
 • прилади для спостереження (монокуляри, біноклі);
 • лазерні далекоміри.

Оптичні приціли

Це складні оптичні пристрої, що відрізняються високою точністю. Ідеально підійдуть для стрільби з великих відстаней. Ці прилади мають безліч переваг:

 • надійністю конструкції;
 • можливістю отримання чіткої картинки при будь-яких метеоумовах;
 • простотою у використанні.

Коліматорні приціли

Прилади дозволяють вести стрілянину на бігу, в русі. Вони зручні для здійснення точного пострілу в тих випадках, коли стрілець повинен переміщатися дуже швидко, а мета може зникнути в будь-який момент. Коліматорні приціли – кращий варіант для оперативного огляду навколишнього середовища.

Перш ніж придбати оптичні прилади такого виду, врахуйте обставини, що стосуються зброї, для якого вони купуються:

 • тип прицільної марки;
 • особливості конструкції гвинтівки або карабіна;
 • вага гладкоствольної рушниці – при стрільбі навскидку не повинен порушуватися баланс;
 • присутність допоміжних елементів.

Приціли нічного бачення

Це складні пристрої, що підсилюють в темряві яскравість зображення. Приціли нічного бачення можуть працювати не тільки в нічному режимі, але і в денному. Вони дають можливість стріляти і з ближніх, і з далеких відстаней. Система масштабування, вбудована в більшість моделей, дозволяє регулювати в об'єктиві збільшення залежно від виду зброї і від умов навколишнього оточення. Плануючи покупку оптичних приладів для нічного бачення, зверніть увагу, до якого покоління відноситься обрана модель. Кожне з них має відмінні риси в конструкції, які можуть впливати на влучність попадання.

Всього поколінь прицілів нічного бачення 3:

 • Перше. Найдешевший тип. Пристрої досить громіздкі, що ускладнює їх використання. Об'єктив у них невеликий, чіткість зображення – невисока. До того ж, у них немає захисту від засвічування.
 • Друге. Діаметр об'єктива, яким оснащені прилади, – 4 –6 см. у прицілах цього покоління зображення може засвічуватися від світла Місяця.
 • Третє. Ці приціли нічного бачення компактні, майже не впливають на баланс і вагу зброї. Мають високу роздільну здатність, зображення виглядає детальним і чітким. З оптикою третього покоління прицільна стрільба можлива навіть при нульовій видимості.

Лазерні цілевказівники

Призначені для скорочення тривалості прицілювання до мінімуму. Ця оптика оптимальна для стрільби під час руху з невеликих відстаней. Прилади забезпечені механізмами включення і відключення.

Які оптичні прилади можна купити в тактичні системи

У цій категорії можна ознайомитися з усією різноманітністю описаної вище оптики. Тут представлений великий вибір біноклів, різних прицілів для зброї, а також широкий асортимент комплектуючих і супутніх аксесуарів від відомих виробників. Ціни на оптичні прилади цілком виправдані їх якістю.

Вгору