Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Магазин на вул. Олеся Гончара, 42 працює: 
ПН -- ПТ з 10-00 до 18-30 
Магазин на вул. Симона Петлюри, 7-9 працює: 
ПН -- СБ з 10-00 до 19-00

0
Мій кошик

Засоби самооборони

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

У законодавстві кожної країни є пункт, що стосується можливості самооборони. Захист свого здоров'я і свого життя-один з основних інстинктів будь-якої людини. Вирішивши купити засоби самооборони в Україні, ви зможете стати спокійніше і впевненіше в собі, адже у вас під рукою завжди буде, чим захиститися. Сьогодні є низка засобів для самооборони, які не заборонені законом України. Деякі з них дозволені для використання тільки працівникам спеціальних служб: МВС, СБУ, прокуратури, суду і військовослужбовцям.

Спеціалізована компанія «Тактичні системи» пропонує купити засоби самооборони в Києві та інших містах України. У нашому каталозі представлений широкий вибір даної продукції від провідних виробників.

Особливості засобів самозахисту в Україні

Виробники пропонують досить гуманні, але при цьому ефективні засоби для самозахисту. Ці вироби розраховані як для запобігання протиправних дій (сигналізації, свистки), так і для безпосереднього відбиття агресії. На багато з ефективних засобів потрібна ліцензія, особливо це стосується вогнепальної та пневматичної зброї з калібром понад 4,5 мм та швидкістю польоту кулі понад 100 м/сек. Відмінна альтернатива таким виробам-перцеві, газові балончики, спеціальні комплекти тощо.

Газові балончики – ефективний засіб самозахисту, заряджений спеціальним газом, що має дратівливу і сльозогінну дію. На придбання і застосування подібних виробів отримання спеціального дозволу не потрібно, але їх можуть купити тільки особи, які досягли віку 18 років. Тут слід врахувати, що громадяни не можуть придбати газові балончики, призначені для правоохоронних органів. До них відносяться всі види, в закінченні яких є приставка М, наприклад,«Терен - 4м».

До основних переваг цих виробів відноситься:

  • доступність;
  • висока ефективність;
  • простота в експлуатації;
  • гуманність;
  • легкість;
  • непомітність, компактність.

Газовий балончик має високу ефективність проти нападу і людей, і собак. Використовувати його можна багаторазово. Обов'язково перед застосуванням засобу необхідно детально ознайомитися з інструкцією і правилами його використання.

Ще одним із засобів самооборони є пневматична зброя. На його покупку, тільки якщо калібр не перевищує 4,5 мм, дозвіл не потрібно відповідно до законів України. Однак на відміну від газового балончика або комплекту типу «Бліц» використання пневматики вимагає певної підготовки, навичок.

Купити якісні засоби самооборони в Києві та інших містах

У фірмовому інтернет-магазині «Тактичні системи» представлений широкий вибір якісних і ефективних засобів для самооборони від кращих виробників. Купити засоби самооборони можна як в Києві, так і в інших населених пунктах України.

У каталозі представлені газові балончики для звичайних громадян і для працівників правоохоронних органів наступних типів: аерозольні та струменеві:

  1. Струменеві – випускають струмінь рідини, яка містить вражаючу речовину. Дані вироби вимагають досить точного попадання, бажано, на слизові. До переваг відноситься стійкість до низьких температур і досить велика дистанція ураження.
  2. Аерозольні створюють вражаючу хмару. Такі вироби не вимогливі до точності прицілу, однак мають чутливість до низьких температур.

Щоб купити засоби самооборони в магазині «Тактичні системи» або отримати професійну консультацію щодо вибору продукту просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Вгору