Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Магазин на вул. Олеся Гончара, 42 працює: 
ПН -- ПТ з 10-00 до 18-30 
Магазин на вул. Симона Петлюри, 7-9 працює: 
ПН -- СБ з 10-00 до 19-00

0
Мій кошик

Чищення та догляд

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Засоби для чищення і догляду за зброєю

Зброя і різне тактичне оснащення при неправильній експлуатації можуть швидко втратити свою функціональність. Зберегти її допоможуть засоби для очищення та догляду за зброєю. Купити в Україні їх можна різних видів, у тому числі в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо продукцію такого призначення від топових виробників, включаючи компанію High Tech Aerosol. А оскільки ми є офіційним представником більшості брендів, з якими співпрацюємо, то можемо гарантувати оригінальність їх продукції та встановлювати на неї доступні ціни.

Чому потрібна чистка та догляд за зброєю?

Дані заходи необхідні для профілактики й попередження різного виду руйнувань і поломки зброї. Щоб забезпечити її максимальний захист, не варто нехтувати застосуванням таких засобів. Зброярі відмінно знають основні правила догляду за зброєю. В Україні вони так само актуальні, як і в будь-якій країні світу, і поширюються на будь-які види зброї, включаючи нарізну і гладкоствольну, пневматична і вогнепальну.

Чистка і догляд за зброєю

Як потрібно правильно доглядати за зброєю?

Стандарти застосування спеціальних засобів, що забезпечують догляд та чищення зброї, досить прості. Важливо стежити за її загальним станом, тим більше якщо здійснений хоча б один постріл. Щомісяця потрібно перевіряти, в якому стані знаходиться зброя, незалежно від інтенсивності її експлуатації. Для цього кожну одиницю вашого арсеналу потрібно розібрати, оглянути всі деталі, очистити їх і змастити. Все для чищення та догляду за зброєю купити в Києві можна в будь-якому нашому стаціонарному або інтернет-магазині. Ми пропонуємо оптимальний асортимент даних засобів, які дозволять виконати всі необхідні процедури. Якщо передбачається тривале збереження зброї, то доречно забезпечити її консервацію. Крім усього іншого, вона має бути захищена від впливу різних несприятливих факторів зовнішнього середовища, включаючи удари, вогкість, забруднення. Адже, наприклад, від удару можуть вийти з ладу багато елементів зброї. Більш того: воно може стати небезпечним для його власника. Адже від поломки його настройки можуть порушитися, що може призвести до збою системи та навіть до неконтрольованого пострілу.

Засоби для чищення і догляду за зброєю

Які основні засоби догляду за зброєю?

Сучасні виробники в величезному асортименті пропонують спеціальні засоби для чищення та догляду за зброєю. В інтернет-магазині ТОВ «Тактичні Системи» можна підібрати цілий комплекс необхідних засобів або окремі їх варіанти. Для необізнаної людини такі засобі невідомі. А ось досвідчені власники зброї або ті, хто її використовує за службовим обов'язком, відмінно розбираються в їх властивості та переваги. В першу чергу це такі засоби:

  • Піна для зброї. Це універсальний засіб для чищення, за допомогою якого ствол звільняється від залишків пороху, мідного накипу та інших частинок.
  • Видаляч нагару. Даний засіб використовується для швидкого розчинення і видалення мідного і порохового наклепів всередині ствола гладкоствольної та нарізної зброї.
  • Очисник зброї. Це один з основних засобів для чищення зброї. Його складові не вступають в реакцію з металом і не провокують його корозію.
  • Синтетичне мастило. Це ефективний варіант для видалення забруднень і захисту різних поверхонь і вузлів зброї будь-яких типів і категорій.
  • Безконтактний очищувач. Даний засіб являє собою аерозольний балон зі стисненим повітрям. З його допомогою можна швидко і безпечно продути навіть самі важкодоступні ділянки зброї.

Рекомендуємо вам найефективніші засоби для чищення та догляду за зброєю купити недорого в нашому інтернет-магазині. Це дозволить вам значно продовжити термін експлуатації вашого пістолета, карабіна або гвинтівки.

Вгору