Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Магазин на вул. Олеся Гончара, 42 працює: 
ПН -- ПТ з 10-00 до 18-30 
Магазин на вул. Симона Петлюри, 7-9 працює: 
ПН -- СБ з 10-00 до 19-00

0
Мій кошик

Комбінована зброя

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Комбінована зброя: універсальна конструкція на всі випадки стрілецького життя

Багатьом власникам зброї доводилося вирішувати дилему при покупці зброї: яку вибрати — гладкоствольну чи нарізну? Але зовсім не обов'язково відмовлятися від можливості отримати варіант, що поєднує в собі параметри обох видів цих ружій. Адже в такій ситуації є відмінне рішення — купити комбінована зброя. В Україні воно є в магазині ТОВ «Тактичні Системи». Такий варіант дозволить вирішити більшість завдань, які ставлять перед собою любителі класичного полювання і спортивної стрільби. Адже в ньому оптимально поєднуються параметри гвинтівки і рушниці. Такі унікальні можливості забезпечує особлива конструкція так званої «комбінашки».

Що собою являє і чому варто купити комбіновану зброю?

Багатьох власників зброї приваблює ідея — мати в своєму арсеналі комбіновану зброю. Купити в Києві, Харкові, Миколаєві та інших містах України його сьогодні цілком можливо. Для цього досить ознайомитися з пропозиціями нашого магазину і вибрати оптимально підходящу для вас модель.

Затребуваність

Насправді така зброя дійсно є унікальною. Однак її випуск не такий широкий, як хотілося б. Багато професійних стрільців і досвідчених мисливців воліють використовувати класичний дробовик або гвинтівку. А найбільш консервативні з них взагалі вважають, що такі моделі мають право на існування тільки в якості допоміжної або прогулянкової рушниці. Проте багато провідних торгових марок, включаючи Chiappa Firearms, розробляють і випускають висококласну комбіновану зброю, купити яку можна і в нашому магазині. У всьому світі вона користується широким попитом, враховуючи поєднання в ньому універсальних характеристик та інноваційних розробок.

Конструкція зброї

Двостволка комбінованого типу зазвичай оснащена нарізним і гладким стволами. Також багато виробників створюють зброю на 3 ствола. У більшості моделей вони розташовуються в різних площинах. Якщо стволи в комбінованій двостволці знаходяться один над одним, то такий варіант називається бокбюксфлінт. А їх розміщення по горизонталі називається бюксфлинта. Комбінована зброя в каталогах різних виробників може мати різну конструкцію. Наприклад, в горизонтальних моделях нарізний ствол, розрахований на потужний патрон, розташовується зліва. А в вертикальних його місце зазвичай знизу. Такі моделі оснащені двома спусковим механізмом під кожен стовбур. Такий варіант особливо виправданий в штуцерах, коли необхідно миттєво робити другий постріл, якщо при першому трапилася осічка, а полювання йде на великого і небезпечного звіра.

Характеристики

Сучасна комбінована зброя, купити з самовивозом яку можна в наших київських магазинах, відрізняється відмінними характеристиками. Покупців залучають такі її особливості, як укорочена довжина ствола, легка вага, відмінна маневреність і невибагливість у догляді. Дану зброю зручно використовувати в лісових хащах, чагарниках і на території зі складним рельєфом. Завдяки використанню мінімальної кількості деталей, а також чудової збройової сталі і деревини горіха, рушниці забезпечують довговічність і бездоганність роботи. На комбіновану зброю ціни у нас цілком помірні. Але зате воно дозволить вибирати варіант стовбура для стрільби в залежності від віддаленості і розмірів мети.

З досвіду бувалих мисливців і спортивних стрільців комбінована зброя з каталогів топових виробників є відмінним спорядженням, але вимагає до себе належної уваги. І якщо ви доросли до його універсальності, то неодмінно залишитеся задоволені його потенціалом.

Вгору