Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Магазин на вул. Олеся Гончара, 42 працює: 
ПН -- ПТ з 10-00 до 18-30 
Магазин на вул. Симона Петлюри, 7-9 працює: 
ПН -- СБ з 10-00 до 19-00

0
Мій кошик

Патронташі, підсумки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Патронташі та підсумки, як важливий атрибут екіпірування мисливців

Сучасні мисливці використовують спорядження та екіпірування, завдяки яким експлуатація зброї стає більш зручною та безпечною. Насамперед це підсумки та патронташі. Купити в Україні їх можна у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо продукцію такого типу від найкращих виробників з усього світу.

Що таке підсумки та патронташі з каталогу інтернет-магазину «Тактичні Системи»?

Ці види тактичного спорядження використовуються для перенесення боєприпасів. Хоча спочатку вони були розроблені для застосування військовослужбовцями, але згодом стали невід'ємним атрибутом в екіпіруванні мисливців. Сьогодні купити патронташі та підсумки у Києві та інших містах України можна, скориставшись послугами нашого інтернет-магазину. У нас ви знайдете якесь спорядження різних форм, конструкції, розмірів, кольорів, з оптимально підходящих для таких завдань матеріалів.

Патронташі, підсумки

Патронташ: основні види та характеристики

У перекладі з німецької слово позначає ремінь з кишенями для патронів. Залежно від завдань конкретного покупця, таке спорядження можна вибрати на різну кількість боєприпасів та на будь-який їхній калібр.

Різновиди конфігурації

  • Відкритий. Такий патронташ забезпечує можливість швидкого доступу до боєприпасів. Їх фіксація проводиться рахунок маси патрона, без спеціальних елементів його кріплення. Осередки можуть бути наскрізними або з дном. Завдяки відкритій формі можна прочитати параметри патрона.
  • Закритий. В цьому випадку доступ до осередків обмежений спеціальним клапаном. Він захищає вміст патронташа від опадів та інших агресивних факторів зовнішнього середовища. Також із закритого спорядження такого типу патрони не повипадають під час руху стрільця. Хоча патронташі виробляються різного обсягу, але переважно вони розраховані на 20 боєприпасів.

Різновиди за типом перенесення

За цим параметром патронташ замовити в інтернет-магазині «Тактичні Системи» можна на нагрудний, плечовий або поясний. Також цей вид спорядження випускається з можливістю кріплення на рушницю або навішування поверх одягу. Але мисливці здебільшого вибирають патронташ у вигляді поясної сумки.

Різновиди з модифікації

  • Однорядні. Такий патронташ виглядає як широкий ремінь. Але по всій його довжині на певній відстані один від одного знаходяться спеціальні осередки, яких можуть зберігатися патрони. Такий патронташ може бути розрахований на 24 патрони як цілісна конструкція або складатися з кількох відокремлених секцій.
  • Дворядні. Такий патронташ також переважно розрахований на 24 патрони. Носити його можна на плечі або на поясі. Він зручний у тому плані, що в ньому завжди є доступ до патронів.

Різновиди за матеріалом

Переважно для виготовлення таких аксесуарів як патронташ або підсумок з каталогу нашого магазину використовуються найкращі сучасні синтетичні матеріали. Це може бути, наприклад, неопрен. Хоча багато мисливців за звичкою віддають перевагу натуральній шкірі. Але вона значно поступається сучасній якісній синтетиці.

Патронташі, підсумки для боєприпасів

Підсумок: призначення та характеристики

Аналогічні аксесуари використовувалися ще у 18 столітті в арміях різних країн світу. Сьогодні під сумки можна купити для гладкоствольної або нарізної зброї, на різну кількість патронів, з можливістю кріплення на ремінь або у вигляді підвіски до нього. Класичні вироби такого типу виготовляються з натуральної шкіри або надійної сучасної синтетики.

Щоб боєприпаси завжди були у вас під рукою, рекомендуємо найкращі сучасні патронташі та підсумки купити недорого в інтернет-магазині компанії «Тактичні Системи». За наявності такого аксесуару ви зможете максимально швидко та якісно виконувати перезарядку зброї у найекстремальніших умовах.

Вгору