Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Магазин на вул. Олеся Гончара, 42 працює: 
ПН -- ПТ з 10-00 до 18-30 
Магазин на вул. Симона Петлюри, 7-9 працює: 
ПН -- СБ з 10-00 до 19-00

0
Мій кошик

Переломна зброя

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Переломна зброя як універсальний клас для втілення різних тактичних задач

Така зброя є незамінною для багатьох категорій користувачів, включаючи початківців стрільців і спортсменів. Для цього є маса вагомих причин. Недарма переломну зброю купити в Україні завжди багато бажаючих. На догоду такому попиту ми пропонуємо ці рушниці і в нашому магазині самовивозом.

Для чого варто купити переломну зброю в Україні і чим вона відрізняється від інших видів рушниць?

Виробництвом так званих «переломок» займаються багато провідних збройових компанії. Одна з них — чеський бренд Zbrojovka Brno. Дана компанія відома на світовому ринку вже понад 100 років. Однак останнім часом профіль і власники підприємства постійно змінювалися. Але розроблені фахівцями компанії вогнестрілів, включаючи переломну зброю, в Києві, Харкові, Львові та інших містах України і сьогодні широко затребувані.

Основні переваги зброї з переломним затвором

Дана зброя вважається однією з найбезпечніших. Адже у відкритому стані вона демонструє відсутність або наявність заряду. Також якщо зберігати зброю з відкритим механізмом, то безконтрольний постріл з нього стає неможливим. Тому його використовують для навчання новачків. Актуальна така безпека і під час спортивних змагань. І це ще далеко не всі переваги даної зброї.

Конструкція і принцип роботи переломної зброї

Зброя даного типу виготовляється переважно з одним або двома стволами. Якщо рушниця має один ствол, то зазвичай його використовують як тренувальний варіант. Також дана конструкція використовується при виготовленні спеціальних спортивних моделей зброї. Виробляються також двостволки варіанти переломів. Набагато рідше, але все-таки випускається і трьохствольна переломна зброя. Замовити в нашому інтернет-магазині можна різні види даних рушниць.

Одноствольні рушниці переломного типу

Така зброя відрізняється легкістю, компактністю простотою і комфортністю експлуатації. Воно відмінно збалансовано і ефективно в стрільбі. Для виробництва їх ложі і приклада використовується переважно дерево або пластик. Рушниця може бути оснащено запобіжником, який потрібно знімати перед пострілом. При наявності ежектора процес перезарядки істотно прискорюється. Можна купити подібні моделі і для спортингу. Але на таку переломну зброю ціни набагато вище, ніж на мисливські аналоги. Вони відрізняються підвищеною комфортністю і можливістю здійснення кастомізації.

Двостволки з горизонтальними стволами

Переломні рушниці з двома стовбурами, розміщеними горизонтально, відрізняються особливою елегантністю. Найпоширенішими є моделі boxlock. У них механізм прихований в ствольній коробці. Для отримання доступу до його елементів потрібно розбирати всю коробку. Модель sidelock відрізняється тим, що механізм зброї винесено на корпус. Для отримання доступу до його елементів потрібно лише зняти гвинт, що фіксує на місці дошки стовбура. Заряджання такої зброї проводиться стрільцем вручну, а ось розряджання — в автоматичному режимі.

Двостволки з вертикальними стволами

Купити гладкоствольну зброю з переломним затвором, стовбури якого розташовані вертикально, можна в нашому магазині. Це найвищий показник продажів такої зброї. Вони легко балансуються. До переваг даної зброї можна віднести також те, що вона має загальну для обох стволів прицільну планку, зменшену довжину і відмінний баланс.

Якщо вас цікавить зброя з переломним затвором, в каталозі нашого магазину ви знайдете кращі її модифікації. Наші консультанти допоможуть вам в процесі вибору оптимально підходящої для вас моделі.

Вгору