Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Магазин на вул. Олеся Гончара, 42 працює: 
ПН -- ПТ з 10-00 до 18-30 
Магазин на вул. Симона Петлюри, 7-9 працює: 
ПН -- СБ з 10-00 до 19-00

0
Мій кошик

Спорядження Carinthia

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Топовий виробник одягу і тактичних аксесуарів з Європи.
CARINTHIA має багаторічний досвід у галузіі створення продукції для індивідуального захисту від холоду та технологій зі створення ізоляційних матеріалів.
CARINTHIA виробляє продукцію на 100% в Європі, в результаті досягаються найвищі стандарти виробництва і якості. Протягом майже 70 років компанія займається виробництвом спальних мішків та одягу для захисту від холодної погоди для всіх кліматичних умов і температур.
Професіонали покладаються на CARINTHIA. Будь то експедиція в Арктиці / Антарктиці або в найнесприятливіших умовах високогір'я, продукція завжди відповідає найсуворішим вимогам.
Важливим ключем до успіху є розробка і виробництво синтетичної ізоляції G-LOFT® в Зеебодене (Австрія), це теплий, легкий і дихаючий - навіть в дуже холодних і вологих умовах матеріал. В якості першого ізоляційного матеріалу G-LOFT® поєднує в собі переваги натурального пуху з перманентною стійкістю синтетичного волокна.
CARINTHIA переслідує загальну мету, кожен день протягом десятиліть: постійний, інноваційний і орієнтований на продуктивність подальший розвиток утепленного одягу і обладнання - від професіоналів до професіоналів.


Офіційний сайт: https://www.carinthia.eu/

Розгорнути
Вгору