Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Магазин на вул. Олеся Гончара, 42 працює: 
ПН -- ПТ з 10-00 до 18-30 
Магазин на вул. Симона Петлюри, 7-9 працює: 
ПН -- СБ з 10-00 до 19-00

0
Мій кошик

Спорядження Chiappa

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Історія вогнепальної зброї Chiappa почалася в 1958 році, коли Ezechiele (Оскар) Chiappa відкрив свою компанію і назвав її Armi Sport. Спочатку реміснича майстерня, за ці роки перетворилася в промислову групу. 
До складу Chiappa входять компанії Chiappa Firearms S.r.l. (Вогнепальна і спортивна зброя), KIMAR (вогнепальна і сигнальне зброю), ACP (системи навчання), Costa S.r.l. (Обробка поверхні металів) і Chiappa Firearms USA, Ltd. (Розподільний центр США). Історія успіху Chiappa виникає з комбінації чинників, серед яких великий технічний досвід, накопичений за 60 років, а також повна прихильність роботі. Ці фактори призвели Chiappa до ряду виграшних рішень, зосереджених на технологічному прогресі, розумінні і задоволенні потреб ринку при постійному поданні нових моделей, а також забезпеченні точності і постійної підтримки клієнтів.
Всі етапи виробництва здійснюються виключно всередині компанії. Виробничий процес починається з розробки 3D-моделі, за якою слідує реалізація прототипів і передача даних на верстати з ЧПУ. Завдяки спеціальному програмному забезпеченню CAM обладнання може виробляти будь-які компоненти в дуже короткі терміни, використовуючи інструкції безпосередньо з тривимірних креслень.

Весь процес виробництва управляється і координується комп'ютерною системою, яка охоплює всі етапи виробництва. Ця система дозволяє ретельно контролювати терміни виконання, тим самим контролюючи виробничі витрати. Нарешті, вся вогнепальна зброя перевіряється візуально та проходить відстрілку на стрільбищі, побудованому всередині компанії. Завдяки досвіду персоналу традиція ремісничої майстерності поєднується із сучасною організацією на одній фабриці, сприяючи максимальній ефективності виробництва і якості виробів.

Chiappa сьогодні - це швидко і постійно зростаюча корпорація. Величезна здатність до інновацій з гнучкістю і динамізмом, широкий асортимент продукції і чудову якість виробів, дозволили Chiappa поширювати продаж у 60 країнах.Офіційний сайт: https://www.chiappafirearms.com/

Розгорнути
Вгору