Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Магазин на вул. Олеся Гончара, 42 працює: 
ПН -- ПТ з 10-00 до 18-30 
Магазин на вул. Симона Петлюри, 7-9 працює: 
ПН -- СБ з 10-00 до 19-00

0
Мій кошик

Спорядження FN Herstal

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

FN Herstal- бельгійська збройова компанія, що входить до складу Herstal Group, яка також володіє такими виробниками зброї, як американські Winchester Repeating Arms Company і Browning Arms Company.

Компанія з'явилася в 1889 році, в маленькому містечку Ерсталь поблизу Льєжа. FN Herstal спочатку орієнтувалася на випуск бойової стрілецької зброї, що відбилося в тодішньому назві: «Fabrique Nationale d'Armes de Guerre» - дослівно «Національна фабрика військової зброї». Це відрізняло її від сучасних «колег», так як майже всі значущі збройові фірми виростали з маленьких, часто сімейних, підприємств і починали з виробництва зброї для цивільного ринку, наприклад, мисливських рушниць.

FN була створена для виконання великого державного замовлення бельгійського уряду на виробництво 150 тисяч гвинтівок Маузер зразка 1889 року.

Починаючи з 1898 року, і протягом тривалого часу, компанія тісно співпрацювала з американським винахідником вогнепальної зброї Джоном Браунінгом.
Національна фабрика має велике відділення в Сполучених Штатах, що випускає на замовлення американського уряду, автомати М16, кулемети M240, пістолети та інші види стрілецького озброєння в тому числі знаменитий FN SCAR.
 


Офиційний сайт: http://www.fnherstal.com/

Розгорнути
Вгору