Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Магазин на вул. Олеся Гончара, 42 працює: 
ПН -- ПТ з 10-00 до 18-30 
Магазин на вул. Симона Петлюри, 7-9 працює: 
ПН -- СБ з 10-00 до 19-00

0
Мій кошик

Спорядження Medford Knife & Tool

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Medford Knife and Tool - американський завод з виробництва ножів і тактичних інструментів, створений Грегом Медфорд у 2010 році в штаті Арізона, США.
На відміну від безлічі виробників ножів, які починали як кустарний бізнес, Медфорд відкрив сучасну фабрику, оснащену фрезерними верстатами з ЧПУ, при цьому
велика частина роботи виконується вручну, що робить окремо взяті вироби унікальними по дизайну, зберігаючи ювелірну якість і неперевершену гостроту.
Основний напрямок діяльності компанії Medford Knife and Tool - високоякісні складні ножі, а також ножі з фіксованим лезом і тактичні інструменти, такі як томагавки, сокири і мачете.
Ножі компанії відрізняються мінімальними елементами дизайну, чистими лініями і масивної структурою. Деякі моделі ножів поєднуються з тактичними елементами, які доповнюють і підвищують конструктивність у використанні інструменту.
Леза ножів, Medford Knife and Tool, виготовляються зі сталі D-2, нержавіючої сталі CPM-S35VN і сталі CPM3V, для ручок в компанії використовуеться титан, G-10, вуглецеве волокно або Paracord.
Medford Knife and Tool - це 100% американські ножі та інструменти для тактичних, а також мисливських цілей, які підійдуть найвибагливішим професіоналам.


Офіційний сайт: https://www.medfordknife.com/

Розгорнути
Вгору