Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб-Нд: замовлення на сайті

0
Мій кошик

Самозарядна зброя

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вибір сучасної гвинтівки для мисливця для всіх практичних цілей дійсно зводиться до двох речей-стиль полювання Стрільця і тварина, на яке він збирається полювати.

Всі сучасні гвинтівки (однозарядні, важільні, болтові і напівавтоматичні) починали як бойова зброя. Як і у всій військовій зброї, воїни познайомилися з ними і поважали їх.

Купити самозарядну зброю для полювання можна в нашому інтернет-магазині. Доступні ціни на зброю самозарядну і гарантія якості.

Самозарядна вогнепальна зброя, стріляє один раз з кожним окремим натисканням на спусковий гачок і в магазині є боєприпаси.

У чому особливість напівавтоматичної зброї?

Кулемет або автомат – це зброя силових структур, здатне вести повністю автоматичний вогонь, тобто зброя продовжує стріляти до тих пір, поки в ньому не закінчаться боєприпаси і спусковий гачок натиснутий.

Напівавтоматика стріляє тільки одним пострілом при натисканні на курок. Напівавтоматична вогнепальна зброя була введена більше століття тому. Перша напівавтоматична гвинтівка була представлена в 1885 році, перший напівавтоматичний пістолет - в 1892 році, а перша напівавтоматична рушниця - в 1902 році.

Напівавтоматичні гвинтівки і рушниці використовують ті ж боєприпаси, що і багато інших гвинтівки, і рушниці.

Напівавтоматика використовується для тих же цілей, що й інша вогнепальна зброя, в тому числі для самооборони, полювання, а також для стрільби по мішенях і для змагань.

Хоча вогнепальна зброя автоматично перезаряджається, стрілець повинен натиснути на курок окремо, щоб вистрілити ще раз. Напівавтоматичною зброєю зазвичай є пістолети, гвинтівки і дробовики. Це вогнепальну зброю часто називають «штурмовою зброєю», грунтуючись на його здатності до швидкого пострілу. Тим не менш, захисники прав на зброю не згодні з цим терміном, стверджуючи, що він застосовується тільки до повністю автоматичної зброї.

Переваги самозарядної зброї

Плюс на користь напівавтоматичного режиму-більш швидке перезавантаження для наступних пострілів. Напівавтоматична вогнепальна зброя не вимагає, щоб хтось відвів зір від прицілів, зводячи до мінімуму ймовірність того, що пораненої мішені буде дозволено піти.

Знімний магазин є помітним зручністю, а також важливим елементом безпеки. Там, де це дозволено законом, може бути корисна можливість використовувати магазин більшої ємності.

Вгору